20:05 12.02.2020

Гончарук має стратегію з виконання доручень Зеленського

3 хв читати
Гончарук має стратегію з виконання доручень Зеленського

Уряд України має стратегію та команду для реалізації всіх завдань, які перед нами поставив Президент Володимир Зеленський. Про це під час засідання Уряду заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

“Не маю жодного сумніву, що ті завдання, які перед нами поставив президент і народ України, вони можуть бути виконані. 2020 – Рік Ефективності, і ми створили фундамент для якісних змін у державі. В центрі уваги - людина. Тому протягом п’яти місяців наша команда працювала над тим, щоб люди відчули позитивні зміни від нашої роботи вже сьогодні, а не через 4-5 років. Все, що ми робимо, все що робить українська влада - спрямовано на те, щоб пересічний українець жив краще”, - заявив голова Кабміну.

За його словами, робота Уряду та державних енергетичних компаній дозволила створити умови для стабілізації енергетичного ринку, що в свою чергу забезпечує можливість суттєво знизити платіжки для населення.

“Дуже важливо, що ми ввійшли в зиму і її власне проходимо спокійно. Це чітке підтвердження того, що енергетична безпека гарантується. Більше того, робота, яка була проведена восени та на початку зими нашим міністерством енергетики та нашими колегами з окремих державних компаній, дала можливість укласти договір з росіянами і європейцями щодо транзиту газу і це дає нам можливість мати стабільну ситуацію на наших енергетичних ринках та істотно знизити платіжки для населення”, - наголосив Гончарук.

Він також зазначив, що одним зі стратегічних напрямів роботи Уряду є зниження вартості ресурсів для бізнесу і громадян та забезпечення доступного кредитування.

“Це один із наших основних фокусів. Ви вже бачили програму “5-7-9”, вона запущена. І ми цього року працюватимемо над тим, щоб будь-яке кредитування було умовно на рівні 5-7-9”, - додав прем'єр.

Крім цього, голова уряду наголосив, що ще одним важливим напрямом роботи Кабміну є впровадження електронних сервісів, які мають прибрати корупційну складову у сфері державних послуг.

“Цифровізація зменшує вплив чиновника на процеси, зменшує можливості для зловживань і маніпуляцій і спрямована на те, щоб корупції в Україні стало менше. Сьогодні ми також прийняли два документи, які дозволяють впроваджувати в найближчі місяці електронну акцизну марку. У нас є підакцизні товари, які окремо оподатковуються. Там є величезний сірий ринок, є окремі компанії та організовані групи, які працюють не за правилами, обманюють українську державу і українських громадян. І для того, щоб встановити чіткі правила для всіх, ми створюємо систему електронних акцизних марок, щоб всі товари, які обкладаються акцизом могли бути відстежені”, - підсумував Олексій Гончарук.

Також під час засідання уряду також було ухвалено Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, який буде направлено до Верховної Ради на розгляд парламентських комітетів до 14 лютого.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА