21:45 13.02.2020

Падіння видобутку "Укргазвидобування" пов'язано з нестачею професіоналів у керівництві "Нафтогазу"

2 хв читати
Падіння видобутку "Укргазвидобування" пов'язано з нестачею професіоналів у керівництві "Нафтогазу"

Нестача професіоналів у питаннях газовидобування в НАК "Нафтогаз України" і неможливість у зв'язку з цим обговорювати і приймати правильні рішення є однією з головних причин падіння видобутку газу "дочкою" НАК - "Укргазвидобування", вважає виконавчий директор НАК Юрій Вітренко.

"У "Нафтогазі", на жаль, на трьох вищих рівнях управління немає жодного профільного фахівця з нафтогазовою освітою і досвідом роботи: ні в наглядовій раді, ні в правлінні, ні на рівні нижче правління", - заявив він у програмі "Зворотний відлік" на телеканалі "UA: Перший" у четвер.

Як протилежний приклад Вітренко навів "Укрнафту", головою наглядової ради якої він є. За його словами, в цій компанії є фахівець з геології і видобутку, а в правлінні є люди, які професійно розбираються у видобутку.

"Вони між собою сперечаються, а всі інші аналізують і можуть прийняти певну сторону. Коли немає професіоналів, мені особисто незрозуміло, які аргументи приймати", - пояснив виконавчий директор.

У результаті, за його словами, "Укрнафта" в складних умовах збільшує видобуток, а "Укргазвидобування" зменшує, хоча фінансування у них непорівнянне. "Укргазвидобування" давали настільки грошей, скільки вони хотіли. Не було у них проблем із фінансуванням, у них була проблема з освоєнням цих грошей, але при цьому видобуток падає", - констатував Вітренко.

Він закликав до професійної дискусії, в якій би фахівці проаналізували, чому не виконані плани з нарощування видобутку і чому він скорочується.

"Укргазвидобування" в 2019 році скоротило валовий видобуток природного газу на 3,7% у порівнянні з попереднім роком - до 14,85 млрд куб. м, тоді як "Укрнафта" збільшила її на 7,5% - до 1,16 млрд куб. м.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна навесні виставить готель "Дніпро" в Києві на аукціон за $10 млн

Середньозважені ставки ОВДП на аукціонах трохи зросли в умовах падіння попиту

ВР може дозволити бізнес-омбудсмену виступати на засіданнях парламенту

Потенційна реінтеграція Донбасу могла б додати 1,5 п. п. до зростання ВВП України протягом двох-трьох років - Bank of America

Власник виділених з обленерго VS Energy енергозбутів планує купити PINbank президента ЦСКА Гінера - АМКУ

Перспектива співпраці з МВФ є найважливішим фактором впливу на ціну українських облігацій - урядовий уповноважений із держборгу

Уповноважений з держборгу заперечує можливість заміщення недонадходження доходів бюджету запозиченнями

Гончарук: Мета уряду на 2020 рік - створити 200 тис. нових легальних робочих місць

Уряд, НБУ та ВР продовжують доопрацювання законопроекту про заборону повернення визнаних неплатоспроможними банків екс-власникам

Філатов і гендиректор "Південмашу" просять ВР виділити заводу ще 210 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА