16:14 14.02.2020

"Укрзалізниця" запустила концептуальний прототип нового сайту, планує запустити низку профільних порталів для пасажирів, вантажовідправників тощо

2 хв читати
"Укрзалізниця" запустила концептуальний прототип нового сайту, планує запустити низку профільних порталів для пасажирів, вантажовідправників тощо

"Укрзалізниця" запустила прототип нового корпоративного сайту, виконаний у фірмовому стилі компанії та адаптований під усі пристрої, повідомила компанія на сайті.

Новий сайт також враховує потреби осіб із вадами зору.

Усі роботи з розробки сайту виконали IT-фахівці "Укрзалізниці". При цьому буде доступна англійська версія сайту, створено розділи з ключовими проектами, конкурсами та репозиторій із бібліотекою документів компанії.

За словами члена правління "Укрзалізниці", куратора проекту Марчіна Целеєвського, слова якого наводить прес-служба, цей сайт стане прототипом майбутнього корпоративного веб-ресурсу компанії. Він розвиватиметься з урахуванням побажань і зворотного зв'язку від користувачів.

"Наша мета - створити єдиний інформаційний портал для користувачів послуг "Укрзалізниці" з простою, зрозумілою структурою та навігацією. Усі сервіси будуть згруповані за чітким та предметним позиціонуванням, а користувачам запропоновано зручний зворотний зв’язок. Наші клієнти мають відчути, що залізниця йде їм на зустріч, стає відкритою, зрозумілою та зручною", - зазначив він.

На новому сайті також реалізовано зручний, на думку компанії, модуль для купівлі квитків.

"Це найпопулярніша опція, якою користуються відвідувачі сайту "Укрзалізниці", тому вона була винесена на стартову сторінку", - зазначив Целеєвський.

Надалі, крім корпоративного веб-сайту, "Укрзалізниця" планує запустити портали для пасажирів, вантажовідправників, оператора системи розподілу е/е і центру сертифікації електронних ключів, а також портал, присвячений роботі і кар'єрі на залізничному транспорті.

"Усі ці веб-сайти будуть виконані в єдиному дизайні, відповідно до брендбуку "Укрзалізниці", зі створенням особистих кабінетів користувачів та marketplace платформ", - додав Целеєвський.

Компанія запропонувала користувачам протестувати новий сайт, оцінити зручність його використання, навігацію, дизайн та адаптовані рішення. Побажання і зауваження можна надсилати до компанії для подальшої обробки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна навесні виставить готель "Дніпро" в Києві на аукціон за $10 млн

Середньозважені ставки ОВДП на аукціонах трохи зросли в умовах падіння попиту

ВР може дозволити бізнес-омбудсмену виступати на засіданнях парламенту

Потенційна реінтеграція Донбасу могла б додати 1,5 п. п. до зростання ВВП України протягом двох-трьох років - Bank of America

Власник виділених з обленерго VS Energy енергозбутів планує купити PINbank президента ЦСКА Гінера - АМКУ

Перспектива співпраці з МВФ є найважливішим фактором впливу на ціну українських облігацій - урядовий уповноважений із держборгу

Уповноважений з держборгу заперечує можливість заміщення недонадходження доходів бюджету запозиченнями

Гончарук: Мета уряду на 2020 рік - створити 200 тис. нових легальних робочих місць

Уряд, НБУ та ВР продовжують доопрацювання законопроекту про заборону повернення визнаних неплатоспроможними банків екс-власникам

Філатов і гендиректор "Південмашу" просять ВР виділити заводу ще 210 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА