21:26 17.02.2020

Гончарук: Мета уряду на 2020 рік - створити 200 тис. нових легальних робочих місць

2 хв читати
Гончарук: Мета уряду на 2020 рік - створити 200 тис. нових легальних робочих місць

Мета Кабінету міністрів України на 2020 рік - створити 200 тис. нових легальних робочих місць і скорочення пошуку роботи до 2 місяців, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на сторінці в Фейсбуці в понеділок.

"Зараз практично кожен п'ятий українець працює неофіційно. Найчастіше - в сільському господарстві, оптовій і роздрібній торгівлі, будівництві, транспорті та кур'єрській діяльності. Ці працівники не захищені. Фактично вони безправні у відносинах з роботодавцем", - написав Гончарук.

Прем'єр зазначив, що легальний ринок праці - це не тільки податки в бюджет, а перш за все, створення цивілізованих умов праці для людей.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, Державна служба України з питань праці вже провела перший етап заходів щодо виведення з тіні ринку праці. Зокрема, 600 інспекторів праці відвідали і провели роз'яснювальну роботу для понад 180 тис. роботодавців у сфері торгівлі, при цьому в понад 56 тис. випадків до візитів залучався Пенсійний фонд, Державна податкова служба, Державна служба зайнятості та місцеве самоврядування.

"Результатом такої активної інформаційної кампанії стало те, що тільки за два тижні в січні цього року в ДПС надійшло 107,1 тис. повідомлень про укладення трудових договорів з 202 тис. працівників. У цілому ж загальна динаміка працевлаштування в сферах, де проводилась інформаційна кампанія , зросла в порівнянні з січнем 2019 року на 25,8%", - йдеться в повідомленні.

Гончарук поінформував, що на наступному етапі інспектори перевірятимуть роботодавців, що мають потенційно незадекларованих 4 і більше осіб.

"Мета нашого уряду на 2020 й рік - це +200 тис. нових легальних робочих місць і скорочення пошуку роботи в середньому з 3,6 до 2 місяців. За 5 років - 1 млн робочих місць", - підкреслив прем'єр на сторінці в Фейсбук.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА