Інтерфакс-Україна
17:55 18.02.2020

Потенційна реінтеграція Донбасу могла б додати 1,5 п. п. до зростання ВВП України протягом двох-трьох років - Bank of America

1 хв читати
Потенційна реінтеграція Донбасу могла б додати 1,5 п. п. до зростання ВВП України протягом двох-трьох років - Bank of America

Потенційна реінтеграція Донбасу могла б додати до 1,5 п. п. до зростання ВВП України протягом двох-трьох років, допускає Bank of America у своєму аналітичному звіті.

"Потенційна інтеграція територій може підвищити номінальний ВВП на 3-5 п. п. і прискорити зростання на 1-1,5 п. п. у період після повоєнної відбудови", - йдеться в документі, яким володіє агентство.

На думку аналітиків, повоєнна відбудова могла б бути частково профінансована зовнішньою донорською допомогою.

"І Донецька, і Луганська області становили понад 15,7% ВВП України у 2012 році, до війни. Внесок цих регіонів, які все ще перебувають під українським контролем, впав приблизно до 12,7% у 2017 році. Ми вважаємо, що це може вказувати на одноразове зростання до номінальних значень ВВП, що становить щонайменше 3%", - пояснюється у звіті.

На думку аналітиків, нормалізація економічних зв'язків із регіоном могла б прискорити зростання реального ВВП вже у перший рік на 0,5 п. п.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" підтвердив інвестиції 5,7 млрд грн у ГЗК в Кривому Розі, розпочне проект згущення відходів на 9 млрд грн

Доля е/е у собівартості виробництва титанового концентрату в Україні зросла з 30 до більш 60% через тарифи – СЕО "Велти"

НБУ продовжив ще на 30 робочих днів розгляд документів Тігіпка на купівлю Ідея Банку

Створення фонду за угодою з США щодо корисних копалин потребуватиме залучення ЄС – Стефанішина

Українському бізнесу варто заходити на ринки, де відсутня РФ – торгпред України

Темпи відновлення ділової активності у лютому впали до мінімуму за останні два роки - ІЕД

Весняна посівна-2025 стартувала в Україні: у 15 областях засіяно 83 тис. га

Шмигаль: 15 областей засіяли вже 83 тис. га ярих зернових та зернобобових культур

АРМА продасть конфісковані судом облігації на суму майже 1,8 млрд грн

Австрія виділить Україні EUR5 млн на розмінування сільгоспземель і EUR2 млн на підтримку Grain from Ukraine

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА