09:43 26.02.2020

"Нафтогаз" обговорює з іноземними сервісними компаніями можливість створення спільного підприємства з управління буровими групами

2 хв читати
"Нафтогаз" обговорює з іноземними сервісними компаніями можливість створення спільного підприємства з управління буровими групами

НАК "Нафтогаз України" обговорює з великими західними компаніями, що надають бурові послуги, можливість створення спільного підприємства, яке керувало би буровими установками групи, повідомив голова правління компанії Андрій Коболєв.

"Ми наразі перебуваємо на переважно просунутій стадії переговорів із двома великими західними провайдерами бурових послуг, які зацікавлені в тому, щоб створити разом із нами спільне підприємство, яке керуватиме всіма нашими верстатами", - сказав він під час виступу на Українському енергетичному форумі в Києві у вівторок.

За його словами, зацікавленість української компанії в створенні такого підприємства полягає насамперед у підвищенні ефективності використання бурового парку, а також у розширенні кількості клієнтів.

"Ми зацікавлені тут у двох аспектах. Перший - це ефективність. Великі гравці, які мають більше досвіду і компетенції явно додадуть якості нашим буровим послугам. Друге - це нові клієнти. Ми сподіваємося, що ті компанії, які прийшли на український ринок і буритимуть в Україні, зможуть користуватися цими установками. Так само ми зможемо продавати ці послуги до сусідніх країн, наприклад Румунії, Польщі, Угорщини", - зазначив голова НАК.

Він нагадав, що нині буровий парк "Укрбургазу" (входить до "Укргазвидобування") налічує велику кількість застарілих установок "Уралмаш", які виводять з експлуатації. У свою чергу їх замінюють установками Bentec, Honghua і модернізованими верстатами "Уралмаш".

"Верстати точно простоювати не будуть, оскільки ринок у принципі є, і з точки зору державних і приватних компаній, і з точки зору компаній у сусідніх з Україною країнах. Головне питання, яке мене більше непокоїть, це не верстати, не бурові компанії, а це дозвіл на землю", - сказав він, додавши, що схвалює ініціативи парламенту щодо скасування норм про погодження обласними радами надання спеціальних дозволів.

"Питають про проблеми з програмою "2020", що з нею сталося. Ми до цієї дискусії готові. Ми показували багато разів, спілкувалися і з урядом, і з представниками парламенту, говорили, що саме сталося. На це необхідно дивитися комплексно, аналізувати, що відбувалося з дозволами на видобуток, з дозволами на землю. Полтавська облрада. Яка статистика УГВ? 100% відмов. Точно так само і з приватними інвесторами. Якщо вони захочуть бурити, навіть за УРП (а це переважно Полтавська і Харківська області), їм необхідні будуть дозволи. Без вирішення цього питання і зростання видобутку, і використання верстатів будуть обмежені", - підсумував він.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кулеба запросив представників французького бізнесу взяти участь у "Великому будівництві" та приватизації в Україні

Представники України та Катару обговорили імплементацію договору про концесію порту "Ольвія" катарською QTerminals

Fitch підтвердило рейтинг України на рівні "B" зі стабільним прогнозом

"Краківський ринок" у Львові докупив у ФДМ 72,7% сусіднього інституту на аукціоні за 100 млн грн

ФДМ розраховує приватизувати "Центренерго" до кінця поточного року

Зеленський пропонує податкову амністію під 5-9% та пільгову під 2,5% в ОВДП

Ціну газу на березень нижче граничної 6,99 грн/куб. м виставили 16 газопостачальних компаній

Курс біткойна з початку тижня впав на 16%

Одеський авіаційний завод випускатиме американські вертольоти Bell UH-1 Iroquois - "Укроборонпром"

Перші 7 банків підписали угоди з ФРП у рамках програми "Доступна іпотека 7%"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА