Інтерфакс-Україна
11:46 02.03.2020

Прем'єр заявляє про зближення взаємодії з НБУ для макростабілізації, дешевої іпотеки та кредитування бізнесу

1 хв читати
Прем'єр заявляє про зближення взаємодії з НБУ для макростабілізації, дешевої іпотеки та кредитування бізнесу

 Уряд і Національний банк України (НБУ) на зустрічі в понеділок обговорили макроекономічну стабілізацію в країні, питання здешевлення іпотечних і бізнес-кредитів, повідомляється в Telegram-каналі прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

"Подальше зниження облікової ставки з 11% до 7% уже у 2020 році означає дешеві кредити. Так, іпотека буде значно дешевша, а для бізнесу збільшуємо мікрокредити до 2 млн грн під 5-7-9%. Плюс розширюємо ці кредити для купівлі комерційної нерухомості", - повідомив Гончарук.

Згідно з фото, оприлюдненим прем'єром, на зустрічі також були присутні глави Мінфіну та Мінекономіки, відповідальні в їхніх міністерствах за макроекономічні прогнози, а також урядовий уповноважений з питань державного боргу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА