09:10 07.03.2020

Fitch підтвердило рейтинг України "B" з позитивним прогнозом

2 хв читати
Fitch підтвердило рейтинг України "B" з позитивним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті на рівні "B", прогноз позитивний.

"Позитивний прогноз відображає очікування Fitch, що продовження взаємодії з МВФ у рамках нової багаторічної програми допоможе підтримати стійке зниження ризиків рефінансування за рахунок полегшення доступу до додаткового зовнішнього фінансування, зміцнення макрофінансової стабільності та стійкості бюджету, а також зменшити можливості для реформування", - йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, рейтинг України відображає багатосторонню підтримку та низький рівень держборгу і одночасно високі потреби у фінансуванні, пов'язані з великими виплатами з боргу, вразливий, хоча і вдосконалюваний, банківський сектор і слабкі показники управління.

"Україна досягла значного прогресу в отриманні законодавчого схвалення для низки реформ, які, якщо вони будуть ефективно і надійно реалізовані, могли б допомогти усунути структурні недоліки, які впливають на перспективи зростання і якість інститутів", - вважає Fitch.

На його думку, завдання нового уряду на чолі з Денисом Шмигалем полягають у тому, щоб уникнути невизначеності щодо наступності економічної політики, забезпечити плавний перехід у переговорному процесі до нової програми МВФ і зміцнити довіру до прихильності адміністрації президента Володимира Зеленського реформам.

Вихідний сценарій Fitch полягає в тому, що Україна отримає остаточне схвалення радою директорів МВФ нової програми EFF в першому півріччі 2020 року, але не можна виключати подальшої затримки. Ризики, пов'язані із затвердженням і здійсненням EFF, обумовлені слабким послужним списком України при завершенні попередніх програм, потенційно негативними судовими рішеннями, які призводять до зриву реформ, ризиків виконання після того, як реформи будуть схвалені в парламенті, руйнівним змінам в Кабінеті Міністрів, потенційної фрагментації представництва президентської партії в Раді і впливу все ще впливових олігархів та інших корпоративних інтересів, зазначає Fitch.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Хмельницька АЕС підключила другий блок до мережі після усунення причин відключення живильних турбонасосів

Урочистості з нагоди 30-річчя незалежності України обійдуться в 100 млн грн - Мінфін

Китай у квітні обійшов Японію за імпортом СПГ, аналітики вірять: у 2021 він стане головним покупцем у світі

Уряд пропонує спрямувати кошти від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації на боротьбу з пандемією

У Китаї обмірковують ідею скасування контролю народжуваності до 2025 року

Ініціатива ЄК для вугільних регіонів на Західних Балканах і в Україні допоможе їм залучити фінансування МФО

РНБО анулювала 4 титанові ліцензії, 3 вуглеводневі і 2 рудні - секретар Данілов

Україна та Малайзія восени мають намір провести засідання спільного торгового комітету

Підприємці зможуть вільно використовувати розроблену до ювілею незалежності України символіку

"Нафтогаз" у липні презентує новий сезонний тарифний план для населення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА