Інтерфакс-Україна
16:28 10.03.2020

"Укрпошта" запускає можливість отримання відправлення за електронними водійськими посвідченнями у застосунку "Дія"

1 хв читати
"Укрпошта" запускає можливість отримання відправлення за електронними водійськими посвідченнями у застосунку "Дія"

"Укрпошта" у тестовому режимі розпочинає вручати відправлення за електронними посвідченнями водія у застосунку "Дія".

Як повідомляється на сторінці компанії у Facebook, поки що це правило працює виключно для внутрішніх відправлень із післяплатою на суму до 15 тис. грн ("Укрпошта Експрес", "Укрпошта Стандарт", "Укрпошта SmartBox").

Для отримання інших видів поштових відправлень необхідно мати з собою оригінал документа, що посвідчує особу, повідомляє компанія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масштабну приватизацію дуже важливо поєднати з пенсійною реформою – секретар Ради з підтримки підприємництва Каціон

Жолнович відзначила успішну роботу ПФУ

Рахункова палата просить аграріїв долучитися до опитування щодо гуманітарного розмінування

G7 і США досягли угоди про податки для компаній

Свириденко сподівається на завершення наступного тижня переговорів з ЄС щодо умов торгівлі на найближчі роки

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА