Інтерфакс-Україна
15:44 11.03.2020

"Укроборонпром" може зазнати збитків через коронавірус - Абромавичус

1 хв читати
"Укроборонпром" може зазнати збитків через коронавірус - Абромавичус

Підприємства державного концерну "Укроборонпром" можуть зазнати збитків через новий коронавірус, повідомив генеральний директор державного концерну Айварас Абромавичус.

"Ще до коронавірусу, ще до фінансової кризи, яка зараз триває у світі, у нас були очікування про 30% зростання експортного продажу в цьому році. Але, як вже бачимо, будуть якісь коригування. Всі виставки, на які ми планували їхати в Катарі, в Малайзії, наразі вже не відбуваються. Тобто менше буде контактів із нашими потенційними клієнтами", - сказав він на брифінгу в Києві в середу.

Водночас Абромавичус зазначив, що в 2019 році експорт "Укроборонпрому" зріс на 19%.

За його словами, є труднощі для таких компаній, як авіазавод "Антонов", які за рік здійснюють перевезення нестандартного вантажу на більше ніж $200 млн і працюють із низкою країн, в яких зараз введено карантин.

"Тобто коригування будуть. Концерн реагуватиме на такі ситуації швидко. Тому вже бачимо, що є також проблема з постачанням комплектувальних із різних країн", - зазначив гендиректор.

Він також наголосив, що концерн розробив план дій для 68 тис. працівників підприємств на випадок погіршення ситуації з коронавірусом в Україні, зокрема щодо можливості їхньої роботи з дому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА