Інтерфакс-Україна
17:02 16.03.2020

"Укртранснафта" розпочала прийом танкера з 80 тис. тонн нафти Urals для Білорусі

1 хв читати
"Укртранснафта" розпочала прийом танкера з 80 тис. тонн нафти Urals для Білорусі

АТ "Укртранснафта" у понеділок розпочала прийом 80 тис. тонн нафти Urals на МНТ "Південний" для її подальшого транспортування в напрямку Білорусі, повідомила прес-служба компанії.

За її даними, транспортування здійснюватиметься нафтопроводом Одеса-Броди та однією з двох ниток нафтопроводу "Дружба" у напрямку Мозирського НПЗ.

Договір на послугу транспортування до кінця 2020 року підписано з "дочкою" "Білоруська нафтова компанія" - BNK (UK) Limited (Велика Британія).

В "Укртранснафті" зазначили, що розвантаження танкера, який прибув на МНТ "Південний" минулого четверга, із 90 тис. тонн нафти Azeri Light для Білорусі завершилося вранці 14 березня.

Як повідомлялося, постачання нафти в Білорусь на південному напрямку через Україну відновлено через відсутність імпорту від великих російських НК через розбіжності в ціні.

Держнафтокомпанія Азербайджану (ДНКАР) у березні 2020 року планує поставити для Білорусі три партії нафти загальним обсягом майже 250 тис. тонн через нафтопровід "Одеса-Броди". Перша партія була відправлена з порту Джейхан (Туреччина). Протягом місяця Socar Trading поставить до порту Одеси ще два танкери - 80 тис. тонн нафти сорту Urals із Новоросійська та 80 тис. тонн нафти сорту Azeri light із Супси.

Раніше голова концерну "Белнефтехим" Андрій Рибаков повідомив, що ДНКАР може поставити до Білорусі у 2020 році до 1 млн тонн нафти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрзалізниця" запровадить строкові контракти на продаж брухту

NovaPay зареєстрував третій випуск облігацій для інституційних інвесторів на 100 млн грн

Україна звернеться до Республіки Корея за кредитом на закупівлю 20 електропоїздів Hyundai

Україна до ОЗП має підготувати майже 18 ГВт доступної потужності – глава Міненерго

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку нових кредитів на EUR100 млн

Графік обговорень нової програми МВФ для України буде розроблений у найближчі тижні – Фонд

Передачу Нацбанку 25% держчастки Нацдепозитарію треба зробити якнайшвидше – голова НБУ

Дезінфляційний процес у єврозоні завершився - Лагард

НБУ бачить потенціал внутрішнього боргового ринку за необхідності покриття додаткових бюджетних потреб

Мінфін України очікує на продовження тісного діалогу з МВФ у найближчі тижні щодо нової програми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА