12:03 17.03.2020

Європейські автовиробники зупиняють виробництво

2 хв читати
Європейські автовиробники зупиняють виробництво

Європейські автовиробники призупиняють виробництво на тлі поширення коронавірусу Covid-19.

Французька автомобілебудівна PSA Group, яка випускає машини під брендами Peugeot, Citroen, DS, Vauxhall і Opel, оголосила про закриття всіх підприємств у Європі до 27 березня.

З понеділка не працюють заводи PSA у французькому Мюлузі та Мадриді, з вівторка закриваються ще три підприємства у Франції, в іспанській Сарагосі, два німецькі заводи, а також підприємства у Великій Британії та Польщі. З 18 березня призупиняють виробництво заводи в Португалії, французькому Ордені та іспанському Віго, з 19 березня - в британському Лутоні та у Словаччині.

Fiat Chrysler зупиняє майже все виробництво на найближчі два тижні. Будуть закриті вісім підприємств, шість із них в Італії.

Renault SA тимчасово припинить промислові операції в Іспанії після впровадження урядом країни надзвичайного стану на 15 днів.

Призупинення триватиме до скасування цього режиму, відзначається в повідомленні французького автовиробника. Компанія планує швидко відновити виробництво після завершення кризової ситуації.

Французький виробник шин Michelin оголосив про закриття з вівторка підприємств в Італії, Іспанії та Франції мінімум на тиждень. Компанія зазначає, що термін призупинення роботи залежно від розвитку ситуації може бути продовжений, а також упроваджений в інших європейських країнах.

Німецька Volkswagen повідомила про те, що стає важко підтримувати обсяги випуску на європейських заводах через перебої з поставками комплектуючих, а також упровадження режимів НС різними країнами регіону.

При цьому компанія відзначила поліпшення ситуації в Китаї, де відновили роботу 31 із 33 її підприємств.

Італійські заводи VW, на яких виробляються Lamborghini та Bugatti, вже призупинили виробництво, як і іспанські заводи з виробнитцва SEAT, пише The Wall Street Journal.

Телеканал N-TV у вівторок повідомив про те, що Volkswagen 20 березня призупинить виробництво через коронавірус. При цьому не уточнюється, про які саме заводи компанії йдеться.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА