Інтерфакс-Україна
13:52 17.03.2020

Альфа-Банк зупинив продаж і видачу готівкових доларів, тимчасово закрив 45 відділень

2 хв читати
Альфа-Банк зупинив продаж і видачу готівкових доларів, тимчасово закрив 45 відділень

Альфа-Банк тимчасово зупинив продаж готівкової валюти та видачу доларів із клієнтських рахунків у зв'язку з великим попитом та обмеженнями в постачанні в Україну доларових банкнот через поширення коронавірусу.

"У зв'язку з підвищеним попитом на готівкову валюту й обмеженим постачанням в Україну банкнот готівкової валюти продаж готівкової валюти в усіх відділеннях банку тимчасово призупинено", - повідомляється в прес-релізі А-Банку у вівторок.

Згідно з повідомленням, обміняти валюту клієнти зможуть онлайн у мобільному застосунку банку. "Купівля валюти у населення - без змін", - запевнили у фінустанові.

У банку повідомили, що обмеження стосуються лише готівкового долара, операції з євро проводитимуться без змін.

Окрім того, банк призупинив роботу 45 відділень в усій Україні, йдеться в прес-релізі. В Альфа-Банку нагадали, що більшість операцій можна здійснити дистанційно: за допомогою мобільного застосунку, інтернет-банкінгу, у банкоматах або в контакт-центрі банку.

Раніше Альфа-Банк повідомляв, що вжив низки заходів щодо зниження ризиків для співробітників і клієнтів, зокрема обмежив відрядження, запровадив посилені заходи з дезінфекції офісів і закупив медичні маски для працівників.

"У частині робочих процесів надано рекомендації щодо скорочення до мінімуму загальних зборів, скасування заходів, використання для робочих питань електронної пошти, конференц-зв'язку, відеоконференції Zoom", - повідомляли у банку.

Згідно з даними НБУ, на 1 січня 2020 року Альфа-Банк мав 257 структурних підрозділів.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2020 року за розміром загальних активів Альфа-Банк посідав 6-те місце (87,586 млрд грн) серед 75 фінустанов, що діють у країні.

ОСТАННЄ

НБУ погіршив прогноз врожаю овочів та плодово-ягідних на 11%, картоплі – на 3%

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА