12:42 19.03.2020

Екс-міністр Милованов рекомендує бізнесу перевести співробітників на спрощену систему оподаткування

2 хв читати
Екс-міністр Милованов рекомендує бізнесу перевести співробітників на спрощену систему оподаткування

Екс-міністр економіки Тимофій Милованов рекомендує бізнесу перевести співробітників на спрощену систему оподаткування для зниження податкового навантаження, реструктурувати та відстрочити борги й позики та переглянути умови оплати оренди нерухомості за рахунок знижки або відстрочки.

Як написав він у Facabook, в умовах поширення коронавірусу бізнесу слід також скоротити або відправити в тимчасові відпустки без оплати некритичний персонал, водночас гарантуючи критично важливим співробітникам, що вони будуть захищені під час кризи.

"Замість скорочення, якщо є така можливість, персонал можна перевести на інші типи роботи (наприклад, розробка нових послуг і продуктів, попит на які з'явиться під час кризи, або планування і підготовка до поновлення роботи компанії після кризи) чи навіть тимчасово "позичити" іншим компаніям, навіть зі знижкою", - написав Милованов, рекомендувавши також обмежити прийом на роботу нових співробітників.

На його думку, найбільше постраждає малий і середній бізнес, у якого слабка фінансова ситуація і нестабільний і нелояльний попит і постачальники.

При цьому ринкові зарплати для деяких професій незабаром знизяться, і на ринку з'явиться багато "вільних фахівців", прогнозує екс-міністр.

"Водночас будь-яка криза - це можливість для трансформації та розвитку бізнесу. Під час кризи змінюватимуться пристрасті й попит споживачів та з'являтимуться нові ніші для бізнесу. Важливо не пропустити такі можливості", - написав Тимофій Милованов.

При цьому компанії мають активізувати використання можливостей збору й аналізу інформації всередині компанії та на ринку, оскільки від реалістичності всієї картини залежить успіх антикризових заходів, додав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укроборонпром" презентував віце-прем'єру стратегію трансформації в 7 галузевих холдингів

Суд зобов'язав "Кузню на Рибальському" виплатити 3,3 млн грн Миколаївському суднобудівельному заводу

Зеленський заявив, що Україна розвиватиме атомну енергетику, незважаючи на протидію багатьох країн

Конеченков зазначив, що головною на сьогодні проблемою є питання з ухваленням парламентом низки законів, необхідних для розв'язання кризи неплатежів у відновлюваній енергетиці.

Фінкомпанії перемістили 7,5 тис. співробітників і вивели $1,6 трлн із Великої Британії на тлі Brexit

АМКУ встановив змову під час купівлі ТРЦ Respublika

ЄС у 2019/20 сезоні зайняв 67% обсягу експорту плодоовочевої продукції з України

Віддалений формат роботи планують залишити 40% компаній - опитування

"Київтеплоенерго" має намір об'єднати управління столичною енергетикою в єдину систему SCADA

Зведений платіжний баланс України у серпні-2020 зведено з профіцитом $353 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА