09:48 24.03.2020

За перші 12 днів карантину в Україні кількість шукачів зросла майже на 60%

2 хв читати
За перші 12 днів карантину в Україні кількість шукачів зросла майже на 60%

В Україні діють заходи щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусу й припинено діяльність кафе, барів, ресторанів, тренажерних залів тощо, внаслідок чого за перші 12 днів карантину (12-23 березня) кількість шукачів зросла майже на 60% порівняно з аналогічним періодом у лютому, повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Як зазначено у вівторок уранці в прес-релізі порталу, зміни відбулися практично у всіх вимірах: у розрізі професійних сфер, віковому і гендерному співвідношенні тощо.

"Якщо і протягом 2019 року, і на початок 2020 року найбільш популярними профсферами серед шукачів були "початок кар'єри", ІТ, "телеком" і "продаж", то в березні цей топ-3 змінився. У період з 12 до 23 березня до нього увійшла профсфера "топ-менеджмент", чия частка зросла вдвічі з 5% до 10%. А ось профсфера "початок кар'єри", яка традиційно була лідером за пошуковими запитами, відійшла на 4 місце. У розглянутий період на неї припадало 8% резюме замість 12% у лютому і 13% у 2019 році", - йдеться в релізі.

Експерти кадрового порталу додають, що збільшилася частка на ринку праці України і досвідчених шукачів, за плечима яких понад 6 років досвіду. Якщо в лютому на них припадало 53% всіх розміщених резюме, то в березні - 67%. А ось доля претендентів початківців без досвіду і таких, які мають стаж до 3 років, навпаки впала: на 8% і 4% відповідно.

Велику активність почали проявляти фахівці таких вікових груп, як 30-40 років, 40-50 років та 50-60 років. "Причому перша навіть зайняла провідну позицію в кількості розміщених резюме. Тоді як раніше активнішими в питанні пошуку роботу були фахівці віком від 18 до 30 років", - ідеться в релізі.

Окрім цього, досить відчутно зросла частка резюме, розміщених шукачами-чоловіками: в лютому на них припадало 53%, а у березні вже 63%.

hh.ua|grc входить до складу найбільшого об'єднання рекрутингових проектів у восьми країнах Європи та Азії з широкою базою резюме (більш як 25 млн). За допомогою hh.ua|grc понад 77 тис. компаній шукають фахівців із 28 напрямів. До їхніх послуг пропонується більш 1,3 млн резюме.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ПУМБ і Райффайзен Банк Аваль скасували комісію за обслуговування карток на час карантину

Міністри енергетики G20 на позачерговій зустрічі 10 квітня обговорять кооперацію для стабілізації ринків енергоносіїв

НБУ у вівторок зменшив викуп валюти на міжбанку до $142 млн

Українській авіації після карантину знадобиться два роки на відновлення колишнього трафіку - Криклій

Кількість безробітних під час карантину зросла на 40 тис. і на третину скоротилася кількість вакансій - Держслужба зайнятості

Команда Вітренка в "Нафтогазі" подала наглядовій раді на узгодження "питання" до "Газпрому" на $17,3 млрд

"Укрзалізниця" за тиждень безоплатно перевезла 8,6 тис. працівників екстрених служб, "Укрпошта" з 24 березня безоплатно доставила 8,45 тис. посилок до лікарень

"Укрпошта" запускає послугу безкоштовної переадресації відправлень на час карантину

"АТБ" запустило сервіс онлайн-замовлення товарів

Лимони можуть зникнути з українських супермаркетів у середині квітня через складнощі з постачаннями з Туреччини та Іспанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА