13:04 24.03.2020

Мінфін України знову відмовився від розміщення гривневих ОВДП

1 хв читати
Мінфін України знову відмовився від розміщення гривневих ОВДП

Міністерство фінансів України у вівторок відмовилося від проведення цього дня п'яти випусків гривневих облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) з погашенням через три, шість і дев'ять місяців, а також через 16 і 22 місяці, які воно анонсувало напередодні.

Як зазначено в оновленому оголошенні на сайті відомства, Мінфін виставить на аукціони цього вівторка лише тримісячні доларові ОВДП і 14-міс. ОВДП у євро.

Тижнем раніше відомство також оголошувало аукціони з продажу гривневих паперів, проте потім відмовилося від них, задовольнившись лише розміщенням доларових дев'ятимісячних облігацій на $71,6 млн під 3,5% річних.

Востаннє облігації в гривні та євро пропонували на аукціонах 3 березня. Тоді Мінфін розмістив шестимісячні гривневі ОВДП на 1,03 млрд грн під середньозважену ставку 9,9% (відсікання - 10%) і ОВДП у євро на EUR201,3 млн під 2,22% (відсікання - 2,25%).

Раніше учасники ринку пропонували Мінфіну в умовах наростаючої кризи обмежитися пропозицією лише коротких паперів і підвищити їхню ставку вище ніж 10%, на яких раніше Мінфін утримував її на аукціонах, оскільки на вторинному ринку ставки за ними піднилися до 15-18% річних і навіть вище.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Три чверті компаній хочуть залишити частину співробітників на віддаленій роботі після пандемії Covid-19 - дослідження

Міністри енергетики G20 на позачерговій зустрічі 10 квітня обговорять кооперацію для стабілізації ринків енергоносіїв

НБУ у вівторок зменшив викуп валюти на міжбанку до $142 млн

Українській авіації після карантину знадобиться два роки на відновлення колишнього трафіку - Криклій

Кількість безробітних під час карантину зросла на 40 тис. і на третину скоротилася кількість вакансій - Держслужба зайнятості

Команда Вітренка в "Нафтогазі" подала наглядовій раді на узгодження "питання" до "Газпрому" на $17,3 млрд

"Укрзалізниця" за тиждень безоплатно перевезла 8,6 тис. працівників екстрених служб, "Укрпошта" з 24 березня безоплатно доставила 8,45 тис. посилок до лікарень

"Укрпошта" запускає послугу безкоштовної переадресації відправлень на час карантину

"АТБ" запустило сервіс онлайн-замовлення товарів

Лимони можуть зникнути з українських супермаркетів у середині квітня через складнощі з постачаннями з Туреччини та Іспанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА