Інтерфакс-Україна
20:22 24.03.2020

Американцям набридло сидіти вдома, їм потрібно йти на роботу, щоб врятувати економіку від наслідків коронавірусу

1 хв читати
Американцям набридло сидіти вдома, їм потрібно йти на роботу, щоб врятувати економіку від наслідків коронавірусу

Президент США Дональд Трамп вважає, що громадянам країни слід повернутися до роботи, незважаючи на коронавірус.

"Нам потрібно повернутися до роботи", - сказав Трамп, під час виступу у вівторок в ефірі телеканалу Fox News.

"Через грип вмирають тисячі людей. І при цьому ми ніколи не "відключали" через це країну. Ще більше людей ми втрачаємо в аваріях. І ми при цьому не просимо автовиробників припинити робити машини", - зазначив він.

Трамп підкреслив, що люди вмирають від грипу, але ще більше людей можна втратити, якщо "країна опиниться в великій рецесії або депресії".

За словами Трампа, США "не були створені, щоб залишатися без роботи".

"Люди не хочуть бути замкненими в будинку або в квартирі", - сказав він.

"Ви знаєте, можна зруйнувати країну таким чином, припинити роботу в ній. У нас були кращі економічні показники в історії країни три тижні тому, а потім несподівано все довелося зупинити", - додав президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АТБ, McDonald's и "Укрзализныця" возглавили рейтинги расходов клиентов monobank в 2025 году

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

Інфляція в Україні в 2025р зменшилася до 8% – Держстат

ВАКС задовольнив позов потенційних учасників конкурсу на вибір керуючого активами IDS Ukraine

Демайнери в грудні 2025р. розмінували понад 3 тис. га сільгоспугідь

Митний безвіз-2025: IT-система європейського спільного транзиту здобула визнання в українських перевізників

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА