20:53 24.03.2020

"Укрспирт" залишить ціни на спирт на нинішньому рівні, незважаючи на сезонне підвищення цін на сировину

2 хв читати
"Укрспирт" залишить ціни на спирт на нинішньому рівні, незважаючи на сезонне підвищення цін на сировину

ДП "Укрспирт" не підніматиме ціни на спирт, незважаючи на сезонне підвищення цін на сировину - кукурудзу та пшеницю, йдеться в повідомленні компанії.

"Наша основна сировина - це кукурудза та пшениця. Її вистачає, щоправда, збільшується ціна на неї. Зокрема, на кукурудзу. Це щорічна практика навесні, тут немає нічого надприродного. Але ми в "Укрспирті" ухвалили рішення, що не збільшуватимемо ціни на спирт, тому що зараз взагалі не час для цього. Ми працюємо за тими самими цінами, що були і місяць тому, і два місяці, і півроку", - наведено у повідомленні слова в. о. голови "Укрспирту" Сергія Блескуна.

За його словами, сукупна потужність усіх діючих заводів "Укрспирту" - 26 тис. декалітрів на добу. "Цього обсягу наразі достатньо, щоб на сьогодні задовольнити потреби країни у спирті", - зауважив Блескун.

Як повідомлялося, "Укрспирт" призупинив відвантаження спирту на експорт і запустив у роботу додатково чотири заводи у зв'язку з підвищеним попитом на медичний спирт в Україні через поширення COVID-19. Загалом, наразі працюють 14 заводів.

Держпідприємство "Укрспирт" - великий виробник спирту і спиртовмісної продукції в Україні. Перебуває в управлінні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Його загальна виробнича потужність - понад 36 млн декалітрів на рік. Роботу забезпечує 41 виробничий майданчик, у березні 2020 року працюють десять.

Нині підприємство готують до передачі до Фонду державного майна на приватизацію.

"Укрспирт" у 2019 році наростив чистий прибуток у 1,9 раза порівняно з 2018 роком - до 40,3 млн грн. Виробництво спирту ДП впало на 5% - до 5,9 млн декалітрів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА