Інтерфакс-Україна
21:09 26.03.2020

"Нафтогаз" має достатній запас міцності для проходження періоду надзвичайної ситуації

1 хв читати
"Нафтогаз" має достатній запас міцності для проходження періоду надзвичайної ситуації

НАК "Нафтогаз України" має достатній запас міцності та ліквідності для проходження періоду надзвичайної ситуації, запровадженого в країні для боротьби з коронавірусом, унаслідок якого можуть погіршитися розрахунки за газ, що відпускається, повідомив голова правління компанії Андрій Коболєв.

"Фінансово "Нафтогаз" підготовлений, ми зможемо поки що профінансувати цю різницю за рахунок власних коштів. Я думаю, найближчі три-чотири місяці для нашої ліквідності не буде суттєвих загроз", - сказав Коболєв в ефірі телеканалу "Україна 24" в четвер увечері.

За його словами, компанія ще в умовах підготовки до можливого переривання транзиту економила кошти, зокрема, не вкладаючись у проекти видобутку, які могли бути успішно реалізовані лише за умови високих цін на газ.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" планує у 2026р розвиток кешбеку у програмі лояльності

УЗ отримає від Швейцарії матеріали для відновлення та модернізації колій і електромереж на суму близько EUR29 млн

Товарообіг мережі "АТБ" в 2025р. виріс на 18%

ЄБА закликає зберегти діючий механізм фінансування системних обмежень в енергетиці

Для посилення енергонезалежності ОСББ розглядають можливість створення автономних систем водо- та теплопостачання

НБУ порадив банкам обмінюватися даними про клієнтів з фінмонпроблемами та навів "схеми" обходу ФОП-обмежень

Україна у 2025р збільшила імпорт овочів борщового набору більш ніж вдвічі

Голова енергокомітету Ради розраховує на остаточне формування НР "Енергоатому" до кінця тижня

Україна у 2025р. наростила імпорт томатів на третину, огірків – на 46,3%

Україна у 2025р наростила імпорт картоплі у 2,4 рази — до 124 тис. тонн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА