Інтерфакс-Україна
08:24 27.03.2020

"Нафтогаз" очікує від уряду підписання контрактів для початку реалізації УРП-проектів з видобутку вуглеводнів

1 хв читати
"Нафтогаз" очікує від уряду підписання контрактів для початку реалізації УРП-проектів з видобутку вуглеводнів

НАК "Нафтогаз України" разом з іншими переможцями конкурсів з розробки вуглеводневих ділянок на підставі угод про розподіл продукції (УРП) очікує підписання контрактів з Кабінетом міністрів, щоб мати можливість почати проведення розвідки, повідомив глава правління компанії Андрій Коболєв.

"Поки з жодною з компаній, які виграли ці конкурси, контракти не підписані. Без підписання цих контрактів ми не можемо почати розвідку, без розвідки - ми не можемо бурити", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" в четвер увечері.

За його словами, державні органи влади повинні налагодити процес більш швидкої реалізації механізмів СРП.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України на початку липня 2019 року схвалив результати конкурсів укладення угод про розподіл продукції (УРП) щодо дев'яти вуглеводневих ділянок.

Екс-керівник офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів очікувала, що компанії і уряд зможуть узгодити самі договори і підписати угоди, щоб якомога швидше почати розвідку і в максимально короткі терміни приступити до роботи, через два місяці.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

Збір зерна у світі в 2025/26 сільгоспроці може вперше перевищити 3 млрд т - ФАО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА