08:12 31.03.2020

Без підтримки міжнародних фінорганізацій для погашення боргів Україні доведеться впасти в прірву фінансового дефолту

1 хв читати
Без підтримки міжнародних фінорганізацій для погашення боргів Україні доведеться впасти в прірву фінансового дефолту

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що без підтримки міжнародних фінансових організацій для погашення боргів Україні доведеться впасти в прірву фінансового дефолту, але такий розвиток подій не передбачається.

"Без підтримки міжнародних фінансових організацій для того, щоб погасити зовнішні й внутрішні борги, напевно, нам доведеться просто впасти в таку, не знаю, прірву фінансового дефолту. Це дуже небезпечний сценарій для нашої країни, тому ми його, звісно, не хочемо, ми не передбачаємо такого розвитку подій", - сказав Шмигаль в ефірі "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Прем'єр наголосив, що влада зробить усе можливе, щоб країна залишалася стабільною фінансово, мала впевнену економічну стратегію подолання наслідків коронавірусної інфекції.

"Цей сценарій для нас є пріоритетним", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА