Інтерфакс-Україна
13:58 01.04.2020

Шмигаль: Ми плануємо створити багато робочих місць вже через декілька тижнів

1 хв читати
Шмигаль: Ми плануємо створити багато робочих місць вже через декілька тижнів

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на щоденній селекторній нараді з боротьби із розповсюдженням коронавірусу повідомив, що в Україні зупинили зростання цін на соціально значущі товари, а деякі продукти навіть подешевшали.

Крім того, Кабінет Міністрів розробляє програму зі створення робочих місць для тих, хто приїхав із-за кордону або втратив роботу у зв'язку з введеними в країні обмежувальними заходами.

"Ми плануємо створити багато робочих місць вже через декілька тижнів. Зокрема, нам потрібні люди для ремонту доріг, мощення тротуарів, прибирання територій. Багато різних вакансій", - зазначив Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна повинна переглянути механізм проведення аукціонів з ВДЕ – Пакет розширення

Продажі новорічних товарів у "Епіцентрі" виросли на 40%

"Укрзалізниця" планує підвищити ціни на СВ та 1-й клас Інтерсіті

Україні не вдасться відновити 30-40% газовидобутку протягом ОЗП – директор ЦДЕ

Наглядова рада Ощадбанку обрала головою правління Каціона – заступника з питань корпоративного бізнесу

Велика Британія та Україна розширять співпрацю у сфері фінмеханізмів через британські програми розвитку бізнесу

Україна повинна поступово скасовувати цінові обмеження на енергоринку та ПСО на суб'єктів газової сфери – Пакет розширення

14% агробізнесу в 2025 р. стикалися з корупцією

Мінрозвитку відібрало 9 проєктів у рамках відновлення України, перемогли заявки "Руху без бар'єрів" і фабрики-кухні

"Укрзалізниця" має чистий збиток за 9 міс.-2025 7,2 млрд грн і пропонує ріст вантажних тарифів у 2026 р. на 41,5%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА