15:49 01.04.2020

Українці в березні купили приблизно на $210 млн більше валюти, ніж продали - НБУ

1 хв читати
Українці в березні купили приблизно на $210 млн більше валюти, ніж продали - НБУ

Чистий продаж населенням України в березні готівкової валюти становив приблизно $70 млн, а чиста купівля безготівкової валюти - $280 млн, такі дані навів Нацбанк у макроекономічному і монетарному огляді на своєму сайті.

Згідно з ними, в лютому чистий продаж українцями готівкової валюти становив $291 млн, безготівковій – майже $55 млн, а в січні - відповідно $102 млн і $55 млн.

Нацбанк також зазначає, що клієнти українських банків у березні 2020 року збільшили обсяги купівлі валюти з $6,27 млрд приблизно до $7,3 млрд, тоді як обсяги її продажу скоротилися з $5,872 млрд до $4,7 млрд.

Відповідно до інформації НБУ, в березні рекордного обсягу досягла купівля валюти на умовах "форвард" - близько $0,5 млрд порівняно з $15 млн у лютому і $134 млн у січні.

Як повідомлялося, з 2 до 5 березня курс гривні на міжбанківському валютному ринку зміцнився з 24,885 грн/$1 до 24,71 грн/$1, а після почав стрімко знижуватися і 26 березня досяг рекордних із січня 2019 року 28,21 грн/$1. З 27 до 30 березня нацвалюта коливалася біля позначки 28 грн/$1, після чого 31 березня, зміцнилася до 27,6 грн/$1.

Нацбанк у березні витратив на підтримку гривні $2,2 млрд, однак в останній день місяця повернувся до купівлі валюти, придбавши $64 млн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європа може прийняти запуск "Північного потоку-2" без сертифікації

Для транспортування додаткових обсягів через ГТС України на спецумовах знадобиться спільна робота регулятора, ОГТСУ і "Нафтогазу" - Зеркаль

Фонд соціального страхування України компенсував заробіток медпрацівникам на самоізоляції на 27 млн грн

Наказ Мінкультури про межі та режими використання території історичних ареалів Києва містить лазівки для забудовників - думка

Запитуваний Молдовою як допомога України обсяг газу становить 15 млн куб. м - голова енергокомітету Ради

Рада може ухвалити поправки до регламенту для уникнення затягування бюджетного процесу надалі - голова комітету

АПЕ пропонує вирішити проблему газопостачання бюджетників за рахунок механізму балансуючої групи газопостачальників із ГК "Нафтогаз Трейдинг"

Apple залишається найдорожчим брендом у світі 9-й рік поспіль

Є високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після 1 листопада

Населенню, ТКЕ і низці інших споживачів постачання газу буде забезпечено до кінця опалювального сезону без права відключення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА