21:08 02.04.2020

Кабмін розробляє кілька сценаріїв виходу з кризи, викликаної Covid-19 - Шмигаль на онлайн-зустрічі з представниками ЄБА

2 хв читати
Кабмін розробляє кілька сценаріїв виходу з кризи, викликаної Covid-19 - Шмигаль на онлайн-зустрічі з представниками ЄБА

Уряд системно працює над подоланням наслідків економічної кризи, викликаної поширенням коронавірусної хвороби Covid-19 і розробляє кілька сценаріїв виходу з неї, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час першої віртуальної зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації та за участю Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Петрашка.

"Ніхто сьогодні в усьому світі не здатний дати конкретний прогноз. Разом із бізнес-спільнотою ми відпрацьовуємо стратегію подолання наслідків і виходу з цієї кризи. У нас є кілька сценаріїв. Але говорити про них конкретно поки рано", - зазначив глава уряду.

Як повідомляється на сайті уряду, прем'єр також зазначив, що в Україні є дуже потужний кадровий ресурс - люди, які працювали за кордоном і повернулися на Батьківщину. "Уряд працює над програмою створення "швидких робочих місць" у різних галузях. Сотні тисяч людей, які повернулися в Україну і мають дуже якісні навички, робочий досвід і корпоративну культуру - це хороший ресурс для розігріву економіки. Бізнес повинен спробувати їх залучити", - зазначив Шмигаль.

Крім того, прем'єр підкреслив, що уряд має позитивні сигнали від міжнародних фінансових установ, зокрема, від МВФ і Світового банку. "Будемо мати хороший фінансовий ресурс, щоб пройти цей непростий період", - зазначив глава уряду.

У свою чергу, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев'янко зазначила, що в четвер вдалося проговорити безліч питань макроекономічної стабільності, енергетики, логістики, можливих варіантів підтримки бізнесу тощо.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Влада Німеччини ухвалила пакет допомоги Lufthansa обсягом 9 млрд євро

Дефіцит держбюджету України за 4 міс. сягнув 24 млрд грн

Інвестори ВДЕ та уряд близькі до компромісу щодо більшості положень меморандуму - Буславець

Уряд та інвестори ВДЕ ведуть дискусії про встановлення верхньої межі "зеленого" тарифу

Лібералізація ринку газу для населення поставить у центрі клієнта замість постачальника - топ-менеджер "Нафтогазу"

ПриватБанк спробує повернути виплачені А-Банку і ФК "Динамо-Київ" 407 млн грн, у зв'язку з підтвердженням Суркісом участі в медіагрупі "1+1"

Просування українського експорту на світові ринки стане одним із КРI українських дипломатів

Wizz Air відстрочила відновлення рейсів з/в Україну до 15 червня, пасажири можуть повернути 100% вартості куплених квитків

"Енергоатом" передбачає зняти обмеження з продажу електроенергії ГарПоку в червні

"Метінвест" на Північний ГЗК інвестує в нову техніку 470 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА