Інтерфакс-Україна
18:16 07.04.2020

НБУ у вівторок зменшив викуп валюти на міжбанку до $142 млн

2 хв читати
НБУ у вівторок зменшив викуп валюти на міжбанку до $142 млн

Національний банк України (НБУ) у вівторок купив на міжбанківському валютному ринку $142 млн, що на 23,7%, або на $44 млн менше, ніж у понеділок, повідомляється на сторінці регулятора у Facebook.

"Тиждень не тільки хвацько почали, але й хвацько продовжили. Сьогодні купили на міжбанківському валютному ринку $142 млн. Знову пропозиція валюти з боку бізнесу перевищувала попит. Курс коливався біля позначки 27 грн/$1", - йдеться в повідомленні.

Нацбанк зазначив, що загалом після вичерпання ажіотажного попиту на валютному ринку він викупив до резервів $576 млн.

Як повідомлялося, за минулий тиждень НБУ купив на міжбанківському валютному ринку $248 млн: у вівторок - $64 млн, четвер - $34 млн і п'ятницю - $150 млн, тоді як у березні центробанк витратив на підтримку гривні $2,2 млрд.

Загалом із початку року з урахуванням вівторка, 7 березня, Нацбанк купив до резервів $1,858 млрд, продав - $2,749 млрд.

Курс нацвалюти, після зміцнення 5 березня до 24,71 грн/$1, почав стрімко падати і 26 березня досяг рекордних із січня 2019 року 28,21 грн/$1. З 27 до 30 березня нацвалюта коливалася біля позначки 28 грн/$1, після чого 31 березня зміцнилася до 27,6 грн/$1.

З 2 квітня гривня не опускалася нижче позначки 27,5 грн/$1, а 7 квітня зміцнилася до 27,055 грн/$1. На готівковому ринку наприкінці робочого дня вівторка курс нацвалюти становив 26,73-27,23 грн/$1 (купівля-продаж), на "сірому" - 26,97-27,05 грн/$1.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП у 2025р до 1,7% і у 2026р до 1% та покращив оцінку курсу гривні

Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів – офіційна заява

Україна в сезоні-2025 скоротила виробництво гречки на 15%, проте підстав для ажіотажу немає – галузева асоціація

Україна нарощує виробництво пшениці дурум, макаронні вироби в 2025р буде на 50% виготовлено з вітчизняної сировини

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП України у 2025р. до 1,7% через атаки на критичну інфраструктуру

ЄБРР виділить банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

Набула чинності оновлена торговельна угода Україна-ЄС

Середньомісячна зарплата в Україні у вересні зросла на 2,7% - Держстат

Голова профільного комітету Ради вважає неможливим розвиток фондового ринку без оновлення НКЦПФР

Очільник фінкомітету Ради наполягатиме на допуску іноземних операторів лотерей на український ринок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА