Інтерфакс-Україна
11:23 09.04.2020

Авіакомпанії "МАУ" потрібен місяць на вихід з аврального режиму діалогу пасажирами, які втратили квитки, в черзі близько 27 тис. звернень

2 хв читати
Авіакомпанії "МАУ" потрібен місяць на вихід з аврального режиму діалогу пасажирами, які втратили квитки, в черзі близько 27 тис. звернень

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" планує через місяць вийти в нормальний режим діалогу з пасажирами, заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" президент авіакомпанії Євген Дихне.

"Скільки пасажирських запитів наразі задоволено, точної цифри не скажу. В нас із моменту закриття польотів у черзі перебуває близько 27 тисяч звернень. І практично така сама кількість надходила на комунікаційні майданчики "МАУ" в перші дні цього періоду", - зазначив він.

За словами Дихне, додаткова складність з обробкою пасажирських запитів полягає в тому, що "МАУ" змушена в умовах карантину відмовитися від звичної роботи через call-центри.

"Найчастіше call-центри побудовані за технологією оупенспейс, і робота в них не відповідає умовам карантину. А тому і наш власний call-центр, і зовнішні call-центри, які нас обслуговували, закрилися. Ми перейшли в режим спілкування з пасажирами через електронну пошту та в месенджерах", - повідомив президент "МАУ".

Переписку з пасажирами в авіакомпанії здійснюють сумарно до 150 осіб. В один робочий день ця кількість коливається від 60 до 110, оскільки такі співробітники працюють віддалено. Тоді як у голосових комунікаціях у call-центрі в авіакомпанії працювали одночасно на піку до 600 осіб.

"Сьогодні ми обробляємо до двох тисяч звернень на добу, але це все ще в десятки разів менше, ніж надходить. Я думаю, що нам знадобиться ще місяць роботи для того, щоб вийти в нормальний режим діалогу з пасажирами, а не авральний. Тому що переписка, звісно, - триваліший процес, ніж голосові комунікації", - наголосив він.

Раніше в соціальних мережах пасажири неодноразово скаржилися на те, що їм складно зв'язатися з авіакомпанією з питань отримання компенсації за квитки на скасовані рейси.

Як повідомлялося, на думку юристів, авіаперевізник у разі виникнення надзвичайних обставин має право без повідомлення пасажиру скасувати чи затримати рейс, а також анулювати раніше підтверджене бронювання, але повинен запропонувати альтернативу - інший рейс або повернення коштів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА