Інтерфакс-Україна
15:40 09.04.2020

АМКУ дозволив Ярославському придбати банк "Кредит Дніпро"

2 хв читати
АМКУ дозволив Ярославському придбати банк "Кредит Дніпро"

Український бізнесмен Олександр Ярославський, екс-співвласник Укрсиббанку, може придбати банк "Кредит Дніпро", який наразі належить українському бізнесменові Віктору Пінчуку.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Антимонопольному комітеті України в четвер, відомство надало Ярославському дозвіл на придбання понад 50% акцій банку "Кредит Дніпро".

В інвестиційно-консалтинговій групі EastOne, що об'єднує активи Пінчука, агентству сказали, що не коментують цю інформацію.

Ярославський наприкінці січня повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" про завершення підготовки документів, необхідних для операції з купівлі банку "Кредит Дніпро", яка може відбутися незабаром.

Перший заступник голови Нацбанку України Катерина Рожкова раніше підтвердила, що Ярославський направив до центробанку листа про намір купити банк "Кредит Дніпро" на початку грудня 2019 року, однак документи на узгодження істотної участі в банку поки що не подавав. "Багато також залежатиме від планів пана Ярославського стосовно розвитку банку. Ці та інші речі ми обговорюватимемо з Олександром після отримання повного пакета", - сказала вона в інтерв'ю "ФінКлуб" на початку 2020 року.

"Банк Кредит Дніпро" заснований у 1993 році. Його єдиним акціонером є компанія "Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Пінчуку.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2019 року за розміром загальних активів (11,784 млрд грн) банк посідав 21-ше місце серед 76. На початку лютого цього року банк завершив процедуру збільшення статутного капіталу на 866,562 млн грн, або на 32% - до 3,587 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

Рада НБУ в п'ятницю розгляне питання звільнення Рожкової з посади 1-ї заступниці голови Нацбанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА