Інтерфакс-Україна
15:48 14.04.2020

Депозити в гривні за місяць карантину зросли на 4%, у валюті знизилися на 2%

1 хв читати
Депозити в гривні за місяць карантину зросли на 4%, у валюті знизилися на 2%

Залишки на рахунках населення в банківській системі у період із 1 березня до 10 квітня в гривні збільшилися на 4% - до 341,4 млрд грн, а у валюті знизилися на 2% - до $9,8 млрд, повідомив Національний банк Україна (НБУ) у Facebook у вівторок.

"Є приплив гривневих коштів і незначний відтік валютних. Not bad як для місяця кризи. Дякуємо, що довіряєте банківській системі", - написав регулятор.

Як повідомлялося, за березень гривневі кошти населення в банках скоротилися на 0,8% - до 327 млрд грн, в інвалюті - на 0,2%, до $9,99 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА