19:41 14.04.2020

ДТЕК поки зберігає плани з видобутку природного газу в 2020р на рівні 1,750 млрд куб. м

2 хв читати
ДТЕК поки зберігає плани з видобутку природного газу в 2020р на рівні 1,750 млрд куб. м

Енергохолдинг "ДТЕК", не дивлячись на падіння ціни на природний газ, зберігає плани за обсягом видобутку в 2020 році на рівні 1,750 млрд куб. м, а також продовжує виконувати заплановану на цей рік програму буріння нових свердловин, повідомив генеральний директор компанії Максим Тимченко.

"Ми не очікуємо різкого відкоту за ціною на газ у найближчий рік-два, розбудовуємо свої інвестиційні плани виходячи з того рівня, який зафіксований сьогодні. Поки ми не відмовляємося від планів за обсягом видобутку цього року - 1,750 млрд куб. м. Продовжуємо програму буріння, яка була на цей рік, і чотири свердловини, я сподіваюся, ми зможемо завершити, що дозволить наростити обсяг видобутку газу цього року. Це я кажу з позиції сьогоднішнього дня, ситуація настільки швидко розвивається, що ці плани можуть бути переглянуті через місяць- два", - сказав Тімченко під час прес-брифінгу у вівторок.

ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем кепітал менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії, видобутку природного газу.

Операційною компанією, що відповідає за нафтогазовий напрям в структурі групи "ДТЕК" є ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" - найбільший приватний газодобувач в Україні. До портфеля активів входять "Нафтогазвидобування" і "Нафтогазрозробка", що здійснюють розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зацікавлені країни можуть оскаржити в СОТ рішення України квотувати імпорт міндобрив

Наглядова рада Lufthansa відкинула висунуті ЄС умови фіндопомоги

Представники кількох галузей виступили проти пропозицій групи "Приват" ввести мито 8,46% на імпортне паливо

Голова профільного комітету заперечує поширення правил КІК на стартапи

Протекціоністські заходи навряд чи дозволять вивести Україну з кризи

"Форум реформ в Україні" у Німеччині заплановано на перший квартал 2021 року - зустріч Шмигаля з німецьким бізнесом

Голова "Укравтодору" передав до СБУ записи щодо тиску на діяльність агентства

Українські банки відзначають відсутність проблем із готівковою валютою

Домашні СЕС після закінчення дії "зеленого" тарифу зможуть вільно виходити на ринок е/е - представник Держенергоефективності

Українські виноградарі та винороби закликають владу країни знизити податкове навантаження і запровадити мита на імпорт для підтримки галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА