11:52 15.04.2020

Використання коштів Фонду боротьби з Covid-19 має жорстко контролюватися - голова Рахункової палати

1 хв читати
Використання коштів Фонду боротьби з Covid-19 має жорстко контролюватися - голова Рахункової палати

Використання коштів Фонду боротьби з Covid-19 має жорстко контролюватися, щоб уникнути значних ризиків їх неефективного витрачання, повідомила прес-служба Рахункової палати з посиланням на заяву голови Валерія Пацкана.

"Сума Фонду – майже 65 млрд грн. Рішення про виділення коштів з нього, у разі потреби з відкриттям нових бюджетних програм, включаючи трансферти місцевим бюджетам, приймається урядом за погодженням з бюджетним комітету парламенту. Кошти – чималі і всі вони мають використовуватися ефективно", - наголосив він.

"Безумовно, це дозволить уряду оперативно приймати рішення про перерозподіл видатків та направлення їх на боротьбу з поширенням епідемії. Але фактично, в рамках державного бюджету створюється окрема державна програма, яка дублює низку бюджетних програм, які вже існують. Тому контроль за використанням коштів має бути як ніколи прискіпливим та жорстким. І це – щоб уникнути ризиків неефективного використання цих коштів", - додав Пацкан.

Він також зазначив, що ситуація з неефективним використанням коштів Стабілізаційного фонду (створеного в 2008 році відповідно до закону "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України") не повинна повторюватися.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА