Інтерфакс-Україна
10:46 21.04.2020

Немчінов про Мінекоенерго: Мені здається, що це мало бути два окремих міністерства

2 хв читати

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов вважає, що Міністерство екології та Міністерство енергетики не потрібно було об'єднувати, і зазначає, що новостворене Міністерство енергетики та захисту довкілля (Мінекоенерго) займається вирішенням величезного спектру питань.

"Що стосується Мінекоенерго. Я днями представляв нову виконувачку обов'язків, то, щоб ви розуміли, там вісім чи дев'ять заступників міністрів - це величезний блок питань. У хорошому сенсі слова - це монстр. І тут мені, як кандидату наук з державного управління, а не члену уряду, здається, що це мало бути два окремих міністерства", - сказав Немчінов в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На уточнювальне запитання, чи можливо, не розділяючи міністерство, створити в ньому профільні агентства, міністр зазначив, що це єдина можлива стратегія.

"Нам часто кажуть про британський уряд. Там під міністром може бути 10-15 різних агентств, бюро і всього іншого. Якщо ми до того дійдемо, то тоді має залишатися маленьке міністерство 50-100 осіб, в якому буде 4-5 директоратів політик по 10-15 експертів у кожному. Також буде централізованою бухгалтерія тощо. А всі інші функції будуть, як у нас визначено: в агентстві, службі та інспекції", - зазначив Немчінов.

Водночас міністр наголосив, що він член урядової команди, і як правляча коаліція вирішить, так і буде.

Серед іншого, він заявив, що є прихильником об'єднання Міністерства економіки та Міністерства агрополітики. Також він ніколи не сприймав об'єднання Міністерства культури з Міністерства молоді та спорту.

"Зате об'єднання Мінінформполітики і Мінкульту мені здається дуже правильним рішенням", - наголосив Немчінов.

Повний текст інтерв'ю з Немчіновим буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни е/е для промисловості в першій декаді травня збільшилися проти квітня на 20% – ексміністерка енергетики

ICU спільно з "Уліс" створює інвестфонд нерухомості "Уліс.Ворохта" на 200 млн грн

До енергосистеми України 12 травня підключено один блок АЕС після ремонту – ексміністерка енергетики

Агропідприємства в 2025р. отримали 44,5 млрд грн за різними держпрограмами - Шмигаль

Україна може дуже швидко запровадити програму додавання 10% біоетанолу в бензини – директор А-95

Використання бензину з 5% біоетанолу поки обходиться без проблем, за винятком курйозних ситуацій – експерт

Україна 2024/25 МР поставила на ринки Близького Сходу та Північної Африки 90% експортованого цукру

Інвестори пролонгували фінансування облігацій KSG Agro на $1,5 млн

Dragon Capital прогнозує зростання ВВП України на 2,5% у разі продовження війни та 3,5-5,5% – за перемир’я

На сьогодні зерновими та зернобобовими культурами засіяно 76% посівних площ - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА