Інтерфакс-Україна
18:33 21.04.2020

"Нова пошта Глобал" та китайський Cainiao запустили чартерні вантажні рейси з Китаю

1 хв читати
"Нова пошта Глобал" та китайський Cainiao запустили чартерні вантажні рейси з Китаю

Група компаній "Нова пошта" спільно з китайським логістичним оператором Cainiao, що входить до складу Alibaba Group, запустила доставку посилок із Китаю чартерними вантажними рейсами.

"Минулої п'ятниці з Китаю прибув перший літак із 20 тоннами вантажу. Це товари, які замовили клієнти "Нової пошти" на AliExpress. Літак доставив вантаж із Китаю до Риги, звідти наш український партнер, компанія "Елерон", доставляє його до Львова. Уже прибули перші три партії вантажу. Прибуття четвертої, останньої, партії очікуємо в середу, 22 квітня. Такий рейс значно прискорить доставку", - наводить прес-служба слова директора "Нової пошти Інтернешнл" Юрія Беневітського.

Після митного оформлення посилки будуть доставлені клієнтам компанії у всій країні.

Такі рейси компанія планує виконувати на регулярній основі.

Згідно з даними "Нової пошти", за підсумками березня кількість міжнародних посилок в Україні зросла на 30% порівняно з лютим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА