19:54 23.04.2020

НБУ скоротив плановий обсяг купівлі валюти на міжбанку до $20 млн на день

1 хв читати
НБУ скоротив плановий обсяг купівлі валюти на міжбанку до $20 млн на день

Національний банк України (НБУ) має намір до кінця третього кварталу 2020 року купувати на міжбанківському валютному ринку до $20 млн на день для нарощування міжнародних резервів, що на $30 млн менше за кількісний індикатор, який діяв із кінця 2019 року.

Згідно з повідомленням центробанку в четвер, перегляд планових обсягів пов'язаний зі скороченням клієнтських операцій на міжбанку внаслідок негативного впливу коронавірусу.

Нацбанк зазначив, що у квітні пропозиція валюти на міжбанку здебільшого перевищує попит, у зв'язку з чим Нацбанк поповнює міжнародні резерви шляхом купівлі надлишкових обсягів пропозиції валюти в окремі дні.

"Хоча ринок здебільшого балансувався без нашої участі, в окремі дні на певні обсяги валюти не знаходилося покупців, і тоді НБУ проводив інтервенції з купівлі валюти. Загалом з початку квітня ми викупили в резерви надлишок валюти обсягом близько $600 млн", - пояснив заступник глави НБУ Олег Чурій, слова якого наводить прес-служба.

Центробанк зазначив, що прийняте скорочення обсягів купівлі валюти не впливатиме на курс, оскільки кількісний індикатор становить менше ніж 5% від середнього обсягу операцій на міжбанку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європа може прийняти запуск "Північного потоку-2" без сертифікації

Для транспортування додаткових обсягів через ГТС України на спецумовах знадобиться спільна робота регулятора, ОГТСУ і "Нафтогазу" - Зеркаль

Фонд соціального страхування України компенсував заробіток медпрацівникам на самоізоляції на 27 млн грн

Наказ Мінкультури про межі та режими використання території історичних ареалів Києва містить лазівки для забудовників - думка

Запитуваний Молдовою як допомога України обсяг газу становить 15 млн куб. м - голова енергокомітету Ради

Рада може ухвалити поправки до регламенту для уникнення затягування бюджетного процесу надалі - голова комітету

АПЕ пропонує вирішити проблему газопостачання бюджетників за рахунок механізму балансуючої групи газопостачальників із ГК "Нафтогаз Трейдинг"

Apple залишається найдорожчим брендом у світі 9-й рік поспіль

Є високі ризики повного припинення поставок російського газу в Молдову після 1 листопада

Населенню, ТКЕ і низці інших споживачів постачання газу буде забезпечено до кінця опалювального сезону без права відключення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА