15:24 27.04.2020

Необхідний для програми МВФ банківський законопроект ВР може розглянути протягом тижня-двох - голова фінкомітету

2 хв читати
Необхідний для програми МВФ банківський законопроект ВР може розглянути протягом тижня-двох - голова фінкомітету

Необхідний для укладення нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ) законопроект №2571-д щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності Верховна Рада може розглянути протягом тижня-двох, парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував парламенту врахувати майже 300 поправок із 16,5 тис., повідомив голова комітету Данило Гетманцев.

"Орієнтовно, з урахуванням норми регламенту щодо ознайомлення депутатів із таблицею (поправок - ІФ), яка є дуже великою, в зал він може потрапити і бути розглянутим протягом тижня-двох", - сказав депутат під час прес-брифінгу в парламенті у понеділок.

Він уточнив, що розгляд законопроекту може розпочатися наступного тижня і зайняти день-півтора роботи парламенту.

"Якщо ми застосуємо спеціальну процедуру і законопроект буде розглянутий за день, максимум - півтора", - додав Гетманцев.

За його словами, комітет запропонував внести низку суттєвих змін у законопроект до другого читання.

"Деякі суттєві поправки були внесені. Наприклад, щодо нотаріального засвідчення під час передачі майна від неплатоспроможного до перехідного банку. Також щодо процедури проведення аукціонів ФГВФО", - пояснив голова комітету. Зокрема, комітет пропонує виключити норму про звільнення від нотаріального засвідчення угоди про передачу майна від неплатоспроможного банку до перехідного.

"Ми заслухали думку ринку та авторів цих поправок і вирішили, що це зайве і руйнує всю систему реєстрації майнових прав", - сказав Данило Гетманцев.

Крім цього, комітет визнав за необхідне відмовитися від норми законопроекту, яка дозволяла лише Фонду гарантування вкладів скасувати аукціон, який він оголошує.

"Передбачалося, що навіть суд не зможе скасувати аукціон. Ми цю норму скасували і вирішили, що аукціон може скасувати суд без будь-яких обмежень. Єдине, що суд не може скасувати аукціон у порядку забезпечення позову", - пояснив голова комітету.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА