17:37 27.04.2020

"Нафтогаз" закликав НКРЕКП зняти обмеження зі зміни побутовими споживачами постачальника газу

2 хв читати
"Нафтогаз" закликав НКРЕКП зняти обмеження зі зміни побутовими споживачами постачальника газу

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв закликав енергорегулятора - Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прискорити ухвалення рішень, які знімуть обмеження з можливості зміни побутовими споживачами (населенням) постачальника газу, що також посприяє зниженню цін на нього завдяки конкуренції.

"Ці пропозиції "Нафтогаз" ще минулого року подав українському регулятору - НКРЕКП. Я дуже сподіваюся, що найближчим часом ці обмеження з переходом буде знято... Споживач повинен мати можливість змінити постачальника без будь-яких обмежень", - сказав він в ефірі телеканалу "UA: Перший" у понеділок.

За словами голови НАК, ідеться про скасування норми, яка не дає змоги змінити постачальника за наявності будь-якої заборгованості, що надає газзбутам перевагу з утримання клієнтів, особливо в період карантину, коли у споживача може не бути доходу для оплати рахунків.

"Для цього (зміни правил - ІФ) регулятору необхідно близько одного місяця. На травень вони вже об'єктивно не встигнуть, але на червень це абсолютно реально зробити", - додав він.

Коболєв також переконаний, що з 1 червня 2020 року реально запустити повноцінний ринок газу для населення. У разі, якщо побутовий споживач або виробник теплоенергії не знайде собі постачальника на ринку, то НАК зможе виступити гарантованим постачальником.

Голова "Нафтогазу" також повідомив, що компанія ще не вирішила чи продовжувати на наступний опалювальний сезон акцію "газ про запас", яка дає можливість купівлі ресурсу за фіксованою ціною незалежно від коливань на ринку.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА