Інтерфакс-Україна
19:10 27.04.2020

Мінекономіки відмовилося від наміру обмежити експорт кукурудзи, але продовжує стежити за ситуацією

1 хв читати
Мінекономіки відмовилося від наміру обмежити експорт кукурудзи, але продовжує стежити за ситуацією

Міністерство розвитку економіки торгівлі та сільського господарства відмовилося від наміру закріпити в доповненні до Меморандуму про взаєморозуміння з учасниками зернового ринку граничний обсяг експорту кукурудзи у 2019/2020 МР (МР, липень-червень).

Як повідомили в міністерстві агентству "Інтерфакс-Україна", минулого тижня під час онлайн-зустрічі з представниками аграрних асоціацій Мінекономіки представило проект доповнення до Меморандуму про взаєморозуміння щодо граничних обсягів експорту кукурудзи врожаю 2019 року. Після його вивчення аграрні асоціації, що представляють галузь тваринництва, заявили, що не бачать наразі необхідності введення обмежень із експорту кукурудзи, оскільки повністю забезпечені її запасами для виробництва комбікормів до нового врожаю.

"Водночас Мінекономіки не знімає з порядку денного питання формалізації узгоджених обсягів експорту кукурудзи та продовжує стежити за ситуацією на ринку. Наразі узгоджені баланси цієї культури залишаються під пильним моніторингом всіх учасників ринку та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Сторони домовилися про можливість перегляду спільної позиції в разі змін", - зазначили у міністерстві.

Як повідомлялося, Українська зернова асоціація заявила, що жодних передумов для дефіциту кукурудзи на внутрішньому ринку немає, тому визначення граничного обсягу експорту цієї культури на рівні 29,3 млн тонн у 2019/2020 МР, на думку асоціації, є недоцільним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіксована ціна на газ для населення та бюджетних установ залишається незмінною до 31 березня 2026р - Свириденко

Мінекономіки обговорило з ЄБРР можливий продаж міноритарних часток у держкомпаніях

"Нова пошта" довела кількість поштоматів до 30,6 тис.

Девелопери отримали біля 3 млрд грн в межах програми "єОселя" у ІІІ кв. 2025р

Україна за 9 міс.-2025 збільшила імпорт товарів на 17%, експорт скоротився на 3,1% - ДМС

Ціни на пшеницю в найближчі місяці підвищаться до $250–260 за тонну через низьку внутрішню пропозицію - аналітики

Нардепи подали в держбюджет-2026 загалом 3339 поправок і побили 19-річний рекорд

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд

Bolt знизив з 1 жовтня комісію з водіїв у Києві з 25% до 20%

Уряд збереже фіксовану ціну на природний газ для побутових споживачів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА