Інтерфакс-Україна
10:44 28.04.2020

Націнвестрада прогнозує зниження інтересу інвесторів до регіональних аеропортів після пандемії

1 хв читати
Націнвестрада прогнозує зниження інтересу інвесторів до регіональних аеропортів після пандемії

Голова офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька прогнозує зниження інтересу потенційних інвесторів до регіональних аеропортів, повідомляється на сайті Націнвестради.

"Раніше однією з найпривабливіших сфер для інвестицій була інфраструктура, а саме концесія аеропортів, але після пандемії світ зміниться, зміняться фокуси зацікавленості. Я не думаю, що наразі потенційні інвестори розглядатимуть регіональні аеропорти як одну з найцікавіших тем", - зазначає вона.

За словами Магалецької, Націнвестрада вже здійснює секторний аналіз, щоб зрозуміти, які сфери можуть бути привабливими для інвесторів у постпандемічний період.

Водночас Націнвестрада з посиланням на професора Джорджтаунського університету Андерс Аслунда повідомляє, що після пандемії COVID-19 українська економіка опиниться в дещо кращому становищі, ніж економіка Європейського Союзу: тоді як ЄС у 2020 році втратить близько 10% ВВП, Україна - близько 8%.

Керівник Офісу Націнвестради наголошує: впровадження урядом України своєчасного карантину було дуже правильним рішенням, яке допомогло стримати поширення хвороби на території країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА