Інтерфакс-Україна
16:06 05.05.2020

Мінекоенерго України доручило вивчити можливість використання атомної е/е під майнінг криптовалют

1 хв читати
Мінекоенерго України доручило вивчити можливість використання атомної е/е під майнінг криптовалют

Міністерство енергетики та охорони довкілля України доручило НАЕК "Енергоатом" актуалізувати плани із закупівлі держпідприємством ядерного палива у зв'язку зі зменшенням обсягів виробництва електроенергії блоками атомних електростанція (АЕС).

Згідно з текстом доручення, текст якого оприлюднив народний депутат Гео Лерос на своїй сторінці у Facebook, НАЕК також доручено опрацювати можливість реалізації проектів щодо майнінгу криптовалют із метою забезпечення додаткових ринків збуту атомної е/е.

У міністерстві зазначили, що вирішення цих завдань дасть змогу забезпечити надійність та ефективність роботи блоків АЕС України у зв'язку з профіцитом на ринку базової генерації.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада підняла податок на прибуток банків у 2026р з 25% до 50%

Зеленський про ухвалення бюджету: є свідчення для партнерів, що підстав для нестабільності в Україні не буде

Зеленський анонсував звільнення у середу значної частини наглядрад Центренерго, ОГТСУ, УРМ, ЕКУ та оператору ринку

Верховна Рада ухвалила Державний бюджет-2026

Митники викрили схему експорту зерна за підробленими документами, порушників оштрафували на 498 млн грн

Україна у 2026р потребує додатково понад $45 млрд від міжнародних партнерів

Держбюджет-2026 не передбачатиме збільшення навантаження і переведення вчителів на строкові контракти

"Нафтогаз" з травня імпортував 4,4 млрд куб. м газу, до кінця року цей показник зросте до 5 млрд куб. м – комерційний директор

Європейська Рада і Європарламент узгодили план припинення імпорту російського газу

ЄБРР надав Креді Агріколь банку гарантію для кредитування бізнесу на EUR150 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА