Інтерфакс-Україна
17:13 05.05.2020

Підписано меморандум із Socar про будівництво хабу на КПВВ "Чонгар"

2 хв читати
Підписано меморандум із Socar про будівництво хабу на КПВВ "Чонгар"

Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво під час будівництва хабу на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чонгар" підписали Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерство інфраструктури, Херсонська облдержадміністрація, "Укрзалізниця" і компанія "Сокар Енерджі Україна".

Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури у вівторок, документ підписали у Херсонській області віце-прем'єр-міністр Олексій Резніков, міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, в. о. голови правління УЗ Іван Юрик і директор із роздрібної торгівлі "Сокар Енерджі Україна" Сергій Колеченко.

"Із 2017 року точилися розмови навколо важливості будівництва КПВВ "Чонгар" на адмінмежі з Кримом. Спільними зусиллями з "Укрзалізницею" проект був реалізований у рекордні терміни - всього за 2 місяці. І вже працює з листопада минулого року. Сьогодні разом із колегами ми підписали Меморандум про співробітництво. На КПВВ "Чонгар" буде забезпечено можливості зручного та швидкого отримання необхідних послуг українцями. Росія як країна-агресор захоплює силою, а ми повертаємо людей турботою. Бо ми держава для людей", - наводить прес-служба слова Криклія.

Міністерство зазначає, що Резніков і Криклій оглянули режимну та сервісну зони об'єктів КПВВ "Чонгар".

У свою чергу прес-служба "Укрзалізниці" повідомила, що, згідно з положеннями меморандуму, після визначення державної компанії-набувача об’єктів пункту пропуску УЗ зробить оцінку майна КПВВ та підготує пакет необхідних документів для його відчуження та передачі на баланс нового ДП із компенсацією понесених витрат.

Надалі, за умови затвердження Кабінетом Міністрів передачі права власності, розвитком КПВВ займатимуться відповідне держпідприємство спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і компанією Socar у рамках окремих цивільно-правових угод.

Як повідомлялося, в лютому 2020 року президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна спільно з державною нафтовою компанією Азербайджану Socar до кінця 2020 року відкриє на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чонгар" великий хаб для обслуговування громадян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масштабну приватизацію дуже важливо поєднати з пенсійною реформою – секретар Ради з підтримки підприємництва Каціон

Жолнович відзначила успішну роботу ПФУ

Рахункова палата просить аграріїв долучитися до опитування щодо гуманітарного розмінування

G7 і США досягли угоди про податки для компаній

Свириденко сподівається на завершення наступного тижня переговорів з ЄС щодо умов торгівлі на найближчі роки

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА