Інтерфакс-Україна
11:07 14.05.2020

Американська торговельна палата в Україні розробила детальний план виходу з карантину

3 хв читати
Американська торговельна палата в Україні розробила детальний план виходу з карантину

Американська торговельна палата в Україні (АСС) розробила детальний план виходу з карантину з конкретними кроками на кожному етапі, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" президент АСС Андрій Гундер.

"Найголовнішим активом будь-якої компанії є її люди. Безпека і захищеність працівників надзвичайно важливі для кожного сумлінного роботодавця. Саме тому в Американської торговельної палати в Україні вже є детальний план виходу з карантину, який було представлено Раді директорів палати. Пріоритетом у нашій стратегії є наші співробітники, тому ми зробили акцент на м'якому і поступовому поверненні до роботи", - зазначив Гундер.

За його словами, відправною точкою для АСС стане четвертий етап виходу з карантину, який анонсував уряд.

"Після цього ми впровадимо один тиждень обов'язкової роботи з дому. Другий тиждень рекомендуватимемо роботу з дому. На третій почнемо впроваджувати гнучкі формати роботи. І тільки на четвертій зможемо говорити про повернення до офісу", - пояснив президент АСС.

При цьому своєчасна і прозора комунікація є критично важливою в цьому процесі, вважають в Американській торговельній палаті.

"На першому і другому тижнях головними кроками є щоденна дезінфекція офісу, закупівля і забезпечення співробітників засобами індивідуального захисту, реорганізація офісу з дотриманням соціальної дистанції між робочими місцями в 1,5-2 метри. Цих заходів дотримуватимемося і надалі. Ми також розглянемо можливість проведення тестування на COVID-19 для всіх наших співробітників", - зазначив Гундер.

Згідно з планом АСС, на третьому і четвертому тижнях передбачено температурний скринінг, впровадження політики "чистого столу", роботу в малих групах або позмінну роботу (не всі співробітники перебуватимуть в офісі одночасно). Участь у зустрічах буде можливою тільки в разі крайньої необхідності з дотриманням усіх правил безпеки, додав президент АСС.

"Важливою складовою повернення до офісу також є психологічний аспект, тому директори департаментів палати проведуть зустрічі з кожним членом своєї команди. Ми сподіваємося, що за таких умов повернення до офісу відбудеться максимально безпечно і комфортно для кожного співробітника", - зазначив він.

Як наголосив Андрій Гундер, під час карантину палата продовжує активно доносити голос бізнесу на найвищому рівні, а також проводить заходи для компаній-членів онлайн.

"Деякий час після виходу з карантину нашої команди ми все ж плануємо проводити заходи онлайн", - додав президент палати.

"Немає жодного бізнесу, який, так чи інакше, не відчув би впливу від поширення коронавірусу. Наразі команда Американської торговельної палати в Україні та наші компанії-члени активно готуються до виходу з карантину, але реальність, в яку ми всі повернемося, буде зовсім іншою", - зазначив він.

Гундер нагадав, що місяць тому АСС запустила у Facebook відео-проект "Лідерство під час кризи", мета якого - підтримати бізнес у непрості часи і показати, як компанії-члени реагують на виклики і підтримують своїх співробітників.

"Щодня я проводжу декілька відео-інтерв'ю з гендиректорами компаній-членів АСС. Усі вони впевнені в одному - ми вже почали жити в новій реальності. Для кожної компанії ця реальність своя: хтось адаптує свої бізнес-моделі, деякі компанії повністю переходять в онлайн, а деякі навпаки посилюють свої позиції і надають ще більше сервісів. Тобто після карантину все зміниться: моделі, підходи, формати роботи. А головне - відбудеться переоцінка цінностей і майбутніх стратегій", - прокоментував Андрій Гундер.

Багато компаній уже успішно працюють із дому.

"Взяти, наприклад, компанію Twitter, 5 тис. співробітників якої працюють із дому ще з початку березня. Керівництво Twitter дозволило своїм співробітникам працювати з дому постійно. Це і є нова реальність у дії", - наводить приклад президент АСС.

Однак співпраця з Міжнародним валютним фондом, перемога над пандемією COVID-19, відновлення економіки України та збереження робочих місць є першочерговими пріоритетами для бізнесу, наголосив він.

"Ми продовжуємо співпрацю з урядом України в зазначених напрямах. Ми також переглядатимемо наші детальні стратегічні пріоритети й виходитимемо з пропозиціями для підтримки економіки України", - підсумував Гундер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА