Інтерфакс-Україна
13:37 14.05.2020

Кабмін звільнив голову Держрезерву Погорілого, призначив т. в. о. заступника голови Барабаша

1 хв читати
Кабмін звільнив голову Держрезерву Погорілого, призначив т. в. о. заступника голови Барабаша

Кабінет Міністрів звільнив із посади голови Державного агентства резерву України Ярослава Погорілого і тимчасово поклав виконання обов'язків керівника Держрезерву на його заступника Микиту Барабаша.

Відповідні розпорядження уряду від 13 травня №519-р і №522-р оприлюднено на "Урядовому порталі".

Як повідомлялося з посиланням на депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка (фракція "Європейська солідарність"), уряд у грудні 2019 року призначив головою Держагентства резерву України Микиту Барабаша. Однак, як уточнив Гончаренко, міністри голосували за голову Держрезерву і на попередньому тижні. Тоді головою відомства призначили Ярослава Погорілого.

Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі декларацій, Барабаш раніше був начальником відділу взаємовідносин з державними підприємствами департаменту державних закупівель, договірної роботи і взаємовідносин із державними підприємствами в Міністерстві юстиції України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Кабмін оновив правила формування ціни будівництва під час війни

Господарський суд Києва відкрив провадження у справі про банкрутство ексвласника ТОК Gulliver "Три О"

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Прем’єрка України разом з МВФ сподівається на прийняття держбюджету-2026 до 2 грудня

Темпи приросту реального ВВП України у жовтні сповільнились до 0,5% — оцінка ІЕД

"Енергоатом" від початку року сплатив 132 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-жовтень

Кабмін очікує відставки від всіх членів НКРЕКП – віцепрем’єр Качка

Качка: Головне завдання - забезпечити, щоб наглядові ради енергокомпаній були проактивними в плані контролю над менеджментом

NovaPay додав функцію замовлення готівки у відділення "Нової пошти" через застосунок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА