18:33 14.05.2020

Одеська ОДА звернулася до банків для відстрочки погашення кредитів постраждалим від посухи фермерам

1 хв читати
Одеська ОДА звернулася до банків для відстрочки погашення кредитів постраждалим від посухи фермерам

Одеська обласна державна адміністрація просить банки відстрочити погашення кредитів або надати пільгові умови для сільгоспвиробників, які постраждали від посухи.

Згідно з повідомленням на сайті ОДА в четвер, в Одеській області загинуло близько півмільйона гектарів озимих через посуху, або понад 50% від усіх посівів у регіоні.

"Агропідприємствам Бессарабії загрожує банкрутство, а бюджету - значна нестача коштів. Минулого року було зібрано 3,7 млн тонн урожаю, а цьогоріч, за прогнозами, показники можуть становити лише 1,2 млн тонн", - зазначили в ОДА.

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций зазначив, що ситуація з АПК така критична, що облдержадміністрація вже направила кілька звернень і чекає на допомогу Кабінету Міністрів.

"Сьогодні зустрівся з фермерами Болградського району - оцінювали масштаби завданих збитків та обговорювали всі можливі загрози, адже домогосподарства вже другий рік страждають від посухи та можуть втратити до 2 млрд грн. Завдання №1, яке перед нами стоїть, - не допустити банкрутства низки агропідприємств, скоординувати зусилля з фермерами та гарантувати продовольчу безпеку нашого регіону", - наводяться слова голови Одеської ОДА.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА