Інтерфакс-Україна
08:25 15.05.2020

Українська сторона в ТКГ наголосила на необхідності верифікації майна України на тимчасово окупованих територіях

1 хв читати
Українська сторона в ТКГ наголосила на необхідності верифікації майна України на тимчасово окупованих територіях

Представники України в економічній підгрупі ТКГ продовжили обговорення питання про відновлення в окремих районах Донецької та Луганської областей України оподаткування та системи розрахунків у межах українського правового поля.

"Також українська сторона наголосила на необхідності здійснення спільно з міжнародними партнерами верифікації майна України, що перебуває на тимчасово окупованих територіях", - повідомляє в четвер прес-служба Офісу президента України.

Також українська сторона зазначила конструктивний характер роботи економічної підгрупи, в якій Україна і Росія були представлені на рівні заступників міністрів економіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

Центр Gen.Hope відновлення українських дітей знайшов перші $7 млн у канадських та британських донорів

Україна отримала $125,2 млн за проєктами Світового банку LEARN та THRIVE на освіту та охорону здоров’я

Кредиту ЄС EUR90 млрд недостатньо, треба далі працювати над репараційним кредитом – Марченко до країн G7

Кабмін розподілив понад 460 млн грн на автономне енергоживлення та розрахунки за комунальні послуги для закладів освіти

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА