14:54 15.05.2020

"Нова пошта" розпочала розміщення облігацій на 700 млн грн, кошти будуть спрямовані на нове сортувальне обладнання

2 хв читати
"Нова пошта" розпочала розміщення облігацій на 700 млн грн, кошти будуть спрямовані на нове сортувальне обладнання

Компанія "Нова пошта", лідер експрес-доставки в Україні, з 11 травня розпочала розміщення облігацій серії "В" на 700 млн грн.

Відповідний випуск облігацій зареєстрований НКЦПФР 7 травня 2020 року.

Облігації випущені терміном до 17 лютого 2023 року з купонною ставкою 16% і періодичністю виплат чотири рази на рік. Період розміщення - з 11 травня до 10 липня 2020 року.

"Ми зареєстрували новий закритий випуск облігацій на 700 млн грн, плануємо завершити первинне розміщення в липні. Залучені від розміщення кошти "Нова пошта" планує інвестувати в розвиток. Зокрема, кошти будуть спрямовані на нове сортувальне обладнання для інноваційних терміналів у великих містах і обласних центрах" - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" фінансовий директор групи компаній "Нова пошта" Петро Фоков.

Як повідомлялося, в 2020 році компанія має намір інвестувати у свій розвиток $100 млн.

"Нова пошта" в лютому-квітні 2019 року здійснила закрите розміщення облігацій на суму 300 млн грн під 22% річних із терміном обігу до 22 серпня 2020 року. Кошти від розміщення облігацій були спрямовані на модернізацію інфраструктури і мережі відділень емітента.

Заснована в 2001 році ГК "Нова пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує понад 6 тис. відділень у всій країні.

Група "Нова пошта" надає клієнтам повний спектр логістичних і пов'язаних із ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема "Нова пошта", "НП Логістик", "Пост Фінанс" (система Forpost) і "Нова пошта Інтернешнл".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА