Інтерфакс-Україна
19:02 19.05.2020

Посівна відбулась у штатному режимі, закладено всі передумови для врожаю-2020о

1 хв читати
Посівна відбулась у штатному режимі, закладено всі передумови для врожаю-2020о

Радник президента України з питань економіки Олег Устенко на черговій робочій зустрічі з представниками агропромислового комплексу констатував, що нинішня посівна, яку обговорювали на попередній зустрічі, відбулася в штатному режимі.

"На тлі надзвичайної ситуації вдалося забезпечити всіма необхідними ресурсами (пальне, добрива, техніка) українські агропідприємства в повному обсязі. Сьогодні досягнуто головної мети - закладено всі передумови для врожаю-2020", - сказав він на нараді у вівторок, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Аграрії звернули увагу на те, що на тлі економічних проблем через епідемію коронавірусу загострюється питання фінансових ресурсів для фермерських господарств. Також викликає занепокоєння загибель близько 5-8% озимих посівів. Найбільші втрати, за інформацією представників АПК, - в Одеській області, де загинула майже половина загальних посівів.

На думку аграріїв, Україні варто звернутися до деяких практик стимулювання національного виробництва сільгосптехніки та мінеральних добрив.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький зазначив, що наразі розробляється механізм компенсації за кредитними ставками для аграріїв.

Уповноважений президента України з земельних питань Роман Лещенко, у свою чергу, анонсував законопроект про оподаткування землі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орендні ставки у столичних ТРЦ зросли до $22,4/кв.м у 2025 р. - UTG

"Запоріжсталь" частково відновила роботу після аварійної зупинки через блекаут

Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік

Україна успішно провела перші місячні аукціони з розподілу спроможності на постачання е/е на перетинах зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією

Українська пшениця дешевшає через обстріли портів і зниження експортних закупівель - аналітики

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6828 грн/EUR1

З вересня 2025р. РФ зруйнувала чи пошкодила понад 50% генерації ДТЕК – СЕО

Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%

ДТЕК ініціює створення Коаліції охочих швидко відбудувати енергетику України – СЕО

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність прийме рішення без повторного перегляду пропозицій – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА