Інтерфакс-Україна
17:14 20.05.2020

В Україні підвищення вартості на залізничні квитки не буде - міністр інфраструктури

1 хв читати
В Україні підвищення вартості на залізничні квитки не буде - міністр інфраструктури

Підвищення вартості залізничних квитків після закінчення карантину не буде, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Те, що стосується залізничних перевезень - підвищення вартості не буде. Ми прекрасно розуміємо соціальний ефект і важливість цих перевезень", - сказав він під час брифінгу за результатами засідання Кабінету Міністрів у середу.

Говорячи про маршрутні міські таксі та автобусні перевезення, міністр зазначив, що підвищення тарифів також не має статися.

"Вона (ціна - ІФ) встановлена на рівні міст і не має збільшуватися. Хіба що місто почне переглядати, чого ми не радили б, враховуючи соціальний аспект цього питання", - додав він.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України дозволив роботу міського та приміського транспорту з 22 травня, метрополітену - з 25 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк у III кв.-2025 збільшив чистий прибуток на 38,6%

Кабмін встановив показник економії енергії у будівлях органів держвлади

Ріст молочних ферм в Україні і збільшення квот на поставки молокопродукції в ЄС дають підстави для оптимізму - СМПУ

Торговельний баланс кондитерської галузі України позитивний, торговельна угода з ЄС є шансом вижити для кондитерів - "Укркондпром"

Україна отримала $177 млн від Світового банку на підтримку охорони здоров’я та фіскального управління

"Укренерго" поновило обмеження електропостачання в усіх регіонах до 22:00

Внесок "ДТЕК Київські електромережі" в підтримку мереж столиці до кінця року перевищить 1 млрд грн – СЕО

ДТЕК Київські електромережі підготував 81 ремонтну бригаду для проходження ОЗП 2025/2026 в столиці – СЕО

В Україні у 2025 р. запрацювало 10 нових зернопереробних підприємств

Осіння посівна не вирішила проблему жита, Україні в сезоні-2025/26 доведеться збільшити його імпорт у 5 разів - Рибчинський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА