Інтерфакс-Україна
19:17 20.05.2020

Air France-KLM спише 500 млн євро в II кв. у зв'язку з виведенням з експлуатації літаків A-380

1 хв читати
Air France-KLM спише 500 млн євро в II кв. у зв'язку з виведенням з експлуатації літаків A-380

Франко-голландська Air France-KLM, найбільший авіаперевізник Європи, виводить з експлуатації літаки Airbus A-380 раніше запланованого терміну на тлі кризи, викликаної пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, і його наслідками для ділової активності.

У зв'язку з цим, компанія зафіксує разові списання розміром близько 500 млн євро в другому кварталі 2020 року.

"Виведення літаків A-380 з експлуатації, спочатку заплановане на кінець 2022 року, відповідає стратегії підвищення конкурентоспроможності парку літаків при його тривалій трансформації за рахунок більш сучасних, високопродуктивних літаків з істотно нижчим екологічним слідом", - йдеться в прес-релізі Air France- KLM.

Нові літаки, зокрема Airbus A-350 і Boeing-787 замінять A380 у парку Air France-KLM.

Акції Air France-KLM подешевшали в середу на 0,5%. З початку 2020 року їх вартість впала на 62%.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА