21:29 21.05.2020

ПриватБанк очікує скорочення прибутку 2020 року в 1,9 раза

2 хв читати
ПриватБанк очікує скорочення прибутку 2020 року в 1,9 раза

Державний ПриватБанк (Київ) за підсумками 2020 року планує отримати 17,5 млрд грн чистого прибутку, що в 1,9 раза менше, ніж у 2019 році (32,6 млрд грн), йдеться в річній звітності фінустанови, оприлюдненої на її сайті в четвер.

"Керівництво стежить за розвитком поточної ситуації з поширенням коронавірусу і карантину і вживає заходів, при необхідності, для мінімізації будь-яких негативних наслідків, наскільки це можливо. Подальший негативний розвиток подій і макроекономічних умов може негативно вплинути на фінансовий стан і результати діяльності банку таким чином, який поки не може бути визначений", - наголошується в документі.

У звіті йдеться, що завданнями ПриватБанку на наступний рік є досягнення показника прибутковості згідно його бізнес-стратегії і збереження лідируючих позицій на українському банківському ринку.

Разом із тим аналітики банку очікують, що поширення пандемії коронавірусу (COVID-19), яка почалася в 2020 році, призведе до рецесії світової економіки і значного уповільнення економічної активності в країні.

Вони вважають, що введення урядом карантинних обмежень у березні в поєднанні з істотним зниженням світового попиту і переоцінкою ризиків країн, що розвиваються, інвесторами, може негативно позначитися на показниках економіки і зовнішньої торгівлі України, а також ускладнити залучення фінансування, негативно вплинути на банківську систему країни і привести до подальшої девальвації національної валюти.

Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію Нацбанку і колишніх акціонерів ПриватБанку, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови і надав до його капіталу понад 155 млрд грн.

Згідно з даними Нацбанку України, ПриватБанк на 1 січня 2020 року за розміром загальних активів (552,058 млрд грн) займав 1-е місце серед 75 банків, що діють в країні.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нацрада реформ розгляне питання заміни податку на прибуток податком на виведений капітал

"Нафтогаз" візьме участь у конкурсі з відбору постачальника останньої надії на газовому ринку для населення

"Нафтогаз" планує зайняти 20-відсоткову частку на ринку постачань газу населенню, очікує прихід міжнародних компаній

Уряд України ухвалив постанову про спрощення міжнародної торгівлі зерновими

Представники легпрому просять у держави підтримки в лобіюванні України на зарубіжних виставках

ЄІБ виділить EUR300 млн кредиту на енергоефективність громадських будівель в Україні

"МАУ" з 5 червня відновлює регулярне авіасполучення Київ-Одеса

Зеленський анонсував презентацію регіональних туристичних проектів, які можуть бути цікаві для інвестування

Зеленський закликав голову правління Укрексімбанку Мецгера реструктуризувати кредити українського бізнесу

Рівність правил для бізнесу має стати основою підтримки конкуренції в Україні - ЄБА про плани Кабміну підтримати нацвиробників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА