21:29 21.05.2020

ПриватБанк очікує скорочення прибутку 2020 року в 1,9 раза

2 хв читати
ПриватБанк очікує скорочення прибутку 2020 року в 1,9 раза

Державний ПриватБанк (Київ) за підсумками 2020 року планує отримати 17,5 млрд грн чистого прибутку, що в 1,9 раза менше, ніж у 2019 році (32,6 млрд грн), йдеться в річній звітності фінустанови, оприлюдненої на її сайті в четвер.

"Керівництво стежить за розвитком поточної ситуації з поширенням коронавірусу і карантину і вживає заходів, при необхідності, для мінімізації будь-яких негативних наслідків, наскільки це можливо. Подальший негативний розвиток подій і макроекономічних умов може негативно вплинути на фінансовий стан і результати діяльності банку таким чином, який поки не може бути визначений", - наголошується в документі.

У звіті йдеться, що завданнями ПриватБанку на наступний рік є досягнення показника прибутковості згідно його бізнес-стратегії і збереження лідируючих позицій на українському банківському ринку.

Разом із тим аналітики банку очікують, що поширення пандемії коронавірусу (COVID-19), яка почалася в 2020 році, призведе до рецесії світової економіки і значного уповільнення економічної активності в країні.

Вони вважають, що введення урядом карантинних обмежень у березні в поєднанні з істотним зниженням світового попиту і переоцінкою ризиків країн, що розвиваються, інвесторами, може негативно позначитися на показниках економіки і зовнішньої торгівлі України, а також ускладнити залучення фінансування, негативно вплинути на банківську систему країни і привести до подальшої девальвації національної валюти.

Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію Нацбанку і колишніх акціонерів ПриватБанку, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови і надав до його капіталу понад 155 млрд грн.

Згідно з даними Нацбанку України, ПриватБанк на 1 січня 2020 року за розміром загальних активів (552,058 млрд грн) займав 1-е місце серед 75 банків, що діють в країні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ініціатива ЄК для вугільних регіонів на Західних Балканах і в Україні допоможе їм залучити фінансування МФО

РНБО анулювала 4 титанові ліцензії, 3 вуглеводневі і 2 рудні - секретар Данілов

Україна та Малайзія восени мають намір провести засідання спільного торгового комітету

Підприємці зможуть вільно використовувати розроблену до ювілею незалежності України символіку

"Нафтогаз" у липні презентує новий сезонний тарифний план для населення

"Укравтодор" вперше випустив євробонди на Лондонській фондовій біржі

Профільний комітет ВР рекомендував ухвалити необхідний за програмою з МВФ "банківський" законопроект

Туристи на Кубі з 21 червня не зможуть розплачуватися доларами США

ВР має намір встановити одночасне оформлення прав на земельну ділянку і нерухомість на ній

Україна та ЄС у вересні перейдуть до другої фази попередньої оцінки щодо "промислового безвізу" - Маасікас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА