21:27 22.05.2020

"Метінвест" на Північний ГЗК інвестує в нову техніку 470 млн грн

2 хв читати
"Метінвест" на Північний ГЗК інвестує в нову техніку 470 млн грн

Північний гірничо-збагачувальний комбінат (ПівнГЗК, Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), що входить до групи "Метінвест", має намір інвестувати в оновлення техніки, зокрема, в придбання екскаваторів з ковшем місткістю 12 кубометрів і корисним навантаженням до 24 тонн, 470 млн грн.

Як повідомляється в прес-релізі "Метінвесту", Аннівський кар'єр підприємства почав обслуговувати 12-ти кубовий екскаватор, а до кінця року в гірничих роботах задіяно вже 10 таких машин.

"Перехід до експлуатації нової техніки в Аннівському і Первомайському кар'єрах комбінату відбувається поетапно. Вже закуплено п'ять ЕКГ-12, а протягом 2020 року придбано ще п'ять таких екскаваторів", - констатує прес-служба.

При цьому уточнюється, що продуктивність нового екскаватора на 20% вища, ніж у машин, які використовувалися на виїмці вскриші раніше - річний обсяг відвантаження досягає 4 млн куб. м гірничої маси.

Інвестиції складуть 470 млн грн.

Раніше "Метінвест" на своїй сторінці в Facebook повідомляв, що в Аннівському кар'єрі Північного ГЗК завершили збірку екскаватора з ковшем місткістю 12 кубометрів і корисним навантаженням до 24 тонн.

"Це п'ятий ЕКГ, придбаний комбінатом у рамках інвестпрограми 2019 року. Продуктивність екскаватора в середньому на 20% вище, ніж у 10-кубових ЕКГ. Тому їх використовують на розкривних роботах. Устаткування з високоміцної сталі забезпечують стабільну роботу при великих навантаженнях і будь-якої погоди", - зазначалося тоді в інформації компанії. При цьому констатувалося, що інвестиції "Метінвесту" на той момент становили 141,7 млн грн.

Північний ГЗК входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

Керуючою компанією групи "Метінвест" є ТОВ "Метінвест Холдинг".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" технічно готова розпочати пасажирське сполучення, до запуску готові 42 поїзди

Зацікавлені країни можуть оскаржити в СОТ рішення України квотувати імпорт міндобрив

Наглядова рада Lufthansa відкинула висунуті ЄС умови фіндопомоги

Представники кількох галузей виступили проти пропозицій групи "Приват" ввести мито 8,46% на імпортне паливо

Голова профільного комітету заперечує поширення правил КІК на стартапи

Протекціоністські заходи навряд чи дозволять вивести Україну з кризи

"Форум реформ в Україні" у Німеччині заплановано на перший квартал 2021 року - зустріч Шмигаля з німецьким бізнесом

Голова "Укравтодору" передав до СБУ записи щодо тиску на діяльність агентства

Українські банки відзначають відсутність проблем із готівковою валютою

Домашні СЕС після закінчення дії "зеленого" тарифу зможуть вільно виходити на ринок е/е - представник Держенергоефективності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА