Інтерфакс-Україна
11:22 25.05.2020

Wizz Air відстрочила відновлення рейсів з/в Україну до 15 червня, пасажири можуть повернути 100% вартості куплених квитків

1 хв читати
Wizz Air відстрочила відновлення рейсів з/в Україну до 15 червня, пасажири можуть повернути 100% вартості куплених квитків

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air відстрочила відновлення виконання своїх українських рейсів до 15 червня включно у зв'язку з рішенням уряду про продовження чинних обмежень стосовно подорожей.

Як повідомила авіакомпанія минулої п'ятниці ввечері, пасажири з квитками на дати до 15 червня можуть отримати 120-відсоткову компенсацію з вартості на рахунок Wizz у формі кредиту, який можна використати впродовж наступних 24 місяців на купівлю послуг і товарів Wizz Air.

Крім того, пасажири можуть обрати 100-відсоткове грошове відшкодування від початкового тарифу квитка. Водночас компанія попереджає, що це потребуватиме більше часу для виконання. Пасажири, які виявили таке бажання, отримають електронного листа з інформацією про необхідні кроки щодо переказу на банківський рахунок або банківську картку.

Пасажири, які здійснювали бронювання через туристичні агентства, а також через онлайн-туристичні агентства, мають зв'язатися з компанією, в якої вони придбали квитки.

Раніше Антимонопольний комітет України оприлюднив обов'язкові до розгляду рекомендації авіаперевізникам не поширювати інформацію про можливість купівлі квитків і здійснення перельоту до завершення карантину.

Як зазначив АМКУ, серед авіакомпаній, які поширювали таку інформацію, - зокрема, Wizz Air, МАУ, Czech Airlines, Lufthansa, Ryanair, Swiss та ін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА